Szczegóły w materiale filmowym.
Porozumienie podpisane. Będą cztery połączenia na linii kolejowej 25 między Skarżyskiem – Końskimi i Tomaszowem
Marszałek Andrzej Bętkowski potwierdził w naszym studiu, że zostało podpisane porozumienie z województwem łódzkim, na mocy którego od grudnia zostaną przywrócone połączenia kolejowe na trasie Skarżysko – Końskie- Tomaszów. Pasażerowie mogą liczyć na początek na cztery pociągi na dobę.
-
Dariusz Chojnacki
- 21.06.2021 08:35
Data dodania:
21.06.2021 08:35
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 17 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze