Celem kampanii, którą prowadzą policjanci jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Stróże prawa omówili zagrożenia istniejące na drogach.
Policjanci apelują o ostrożność i odpowiedzialną postawę.
"Kieruj się rozsądkiem"
W Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Jędrzejowie odbyło się spotkanie profilaktyczne policjantów z młodzieżą pod hasłem „Kieruj się rozsądkiem”. Tematem spotkania były skutki zdarzeń drogowych.
- 15.04.2014 08:34
Data dodania:
15.04.2014 08:34
Temperatura: 22°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze