Rozmiar i zakres prac jakie zaszły w parku miejskim w Końskich będą na dobre widoczne dopiero na wiosnę. Jednak już dziś możemy powiedzieć, że wiosenne parkowe „rewolucje” zmieniły tę część miasta nie do poznania.
Rewitalizacja parku miejskiego w Końskich to kolejne ogromne zadanie inwestycyjne, z którym zmaga się gmina Końskie od kilku miesięcy, a które jest już na ukończeniu. Swoje nowe oblicze w pełni park pokarze mieszkańcom Końskich 30 maja. Nie wszystkie prace zostały jednak skończone. A pracy przy pielęgnacji parku będzie bardzo dużo. Wspomnieć należy, że w parku przybędzie około 250 tysięcy różnego rodzaju roślin i sadzonek.
Napisz komentarz
Komentarze