Mężczyzna i kobieta są podejrzani o włamanie do jednego z mieszkań w Sędziszowie. 25-latka i 32-latek prawdopodobnie ukradli z niego 2 tysiące euro i biżuterię.
Do włamania doszło 11 maja. Para trafiła do więzienia. W chwili zatrzymania mieli po ponad pół promila alkoholu we krwi.
Część łupów została odzyskana. Para czeka na proces.
Reklama
Ukarzą parę włamywaczy
Policjanci z Sędziszowa prawdopodobnie zatrzymali parę włamywaczy. Podejrzanym grozi nawet 10 lat więzienia.
- 19.05.2014 13:16
Data dodania:
19.05.2014 13:16
Temperatura: 26°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 15 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze