Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie: Iskry Niepodległej, Truchty na Duktach i orkiestrowe próby

Zapraszamy do obejrzenia środowego wydania Wiadomości Świętokrzyskich:

W środę odbyła się konferencja Polski 2050 na skwerze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, której tematem przewodnim było hasło: „Murem za dzieckiem”. Szczegóły w materiale.

W poniedziałek 22 maja w Końskich ruszyły Gminne Dni Profilaktyki. Warsztaty, które potrwają do końca roku, skupiac się będą głównie na walce z nałogami.

Projekt „Iskry Niepodległej” Zawitał do województwa świętokrzyskiego. Ciężarówki z Naczepami specjalnie przystosowanymi do niezwykle efektownych prezentacji multimedialnych od jakiegoś czasu poruszają się między miastami całego kraju. Jedna z nich odwiedziła Pińczów, gdzie wszyscy chętni mogli obejrzeć niezwykłe widowisko przedstawiające historie wielkich Polaków.

Już w najbliższą niedzielę 28 maja na terenie leśnictwa Kruk w Suchedniowie odbędzie się nie mała gratka dla wszystkich miłośników i amatorów aktywności fizycznej. Więcej w materiale wideo.

Ich wspólny projekt jest połączeniem muzyki elektronicznej i brzmienia gitary jazzowej. We wtorek o 18.30 odbył się wyjątkowy koncert pod nazwą Kameralny Jazz i Elektronika w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach, który połączył te dwa światy tradycyjnego brzmienia i nowoczesnej twórczości elektronicznej.

Orkiestra Marszałkowska Województwa Świętokrzyskiego w ostatnim czasie intensywnie ćwiczy na próbach. Jedną z nich udało się odwiedzić i porozmawiać o najbliższych planach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama