Reklama
Plenerowe malowanie w Sielpi
Niepełnosprawni malarze ze Świętokrzyskiego Klubu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski, działającego w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, wzięli udział w plenerze malarskim, który odbył się w Sielpi w dniach od 26 do 30 czerwca. Były to zajęcia w plenerze. Powstało wiele ciekawych prac, które tradycyjnie będzie można zobaczyć na wystawie w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Fot. Michał Lach[gallery ID=1886]
-
Dariusz Chojnacki
- 03.07.2023 07:09
Data dodania:
03.07.2023 07:09
Temperatura: 19°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama


Napisz komentarz
Komentarze