Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 23 czerwca 2024 09:33
Reklama

Afera wizowa i lista grzechów PiS w stosunku do przedsiębiorców

Coraz więcej wiemy na temat afery wizowej z udziałem świętokrzyskich polityków i działaczy PiS. Już nie tylko Piotr Wawrzyk, ale także Mariusz G., były kielecki radny PiS, są utożsamiani z tym nielegalnym procederem. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej kandydaci Trzeciej Drogi w wyborach do Sejmu i kandydaci Paktu Senackiego przekonywali, że afera wizowa nie jest już problemem Polski, ale wyszła znacznie poza nasze granice.

Kandydaci Trzeciej Drogi i Paktu Senackiego z województwa świętokrzyskiego nie mają wątpliwości, afera wizowa jest już nie tylko wstydem dla PiS, ale także dla całej Polski. Arkadiusz Bąk mówił nawet o terrorystach posługujących się polskimi wizami w USA.

Rząd na wszystkie programy socjalne w Polsce wydaje nasze pieniądze, a nie swoje. Trzeba to jasno podkreślić. Wydają nasze pieniądze, a chwalą się jakby wydawali swoje i robili nam łaskę mówił Rafał Kasprzyk z Polski 2050.

Przedsiębiorcy ze wszystkich grup zawodowych są przez PiS najbardziej ściorani powiedział Ewelina Bień.

Edmund Kaczmarek kandydat na senatora Paktu Senackiego w okręgu 81 mówił o potrzebie stabilnego prawa i domniemaniu niewinności dla przedsiębiorców.

Henryk Milcarz chce, by przyszły rząd pomagał przedsiębiorcom, a nie przeszkadzał.

Trzecia Droga ma jasne postulaty, które poprawią byt przedsiębiorców.

Na niezrozumiałe prawo w polskiej gospodarce zwrócił uwagę Miłosz Kościelniak Marszał.

Jakie wnioski można wyciągnąć po konferencji Trzeciej Drogi? Lista zaniedbań i grzechów PiS w stosunku do przedsiębiorców wydaje się nie mieć końca.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama