Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie: Posłanka Anna Krupka zainaugurowała swoją kampanię do Europarlamentu

Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Świętokrzyskich, a w nich:

1. W gronie prominentnych działaczy PiS-u posłanka Anna Krupka zainaugurowała swoją kampanię do Europarlamentu. Kandydatka PiS przypomniała, że chce się znaleźć w Parlamencie Europejskim by bronić polskiej tradycji i suwerenności.
2. Producenci rolni, którzy dokonali sprzedaży zbóż w okresie od 1 stycznia tego roku do 31 maja mogą liczyć na pomoc finansową. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach rozpoczęła nabór wniosków o dofinansowanie.
3. W środę 22 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej odbył się uroczysty apel z okazji dnia strażaka. Wydarzenie było okazją do gratulacji i podziękowań za ofiarną służbę, a także do wręczenia wyróżnień, odznaczeń i awansów.
4. Uroczystym apelem uczczono Powiatowy Dzień Strażaka przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie. Podczas święta strażaków, liczna grupa funkcjonariuszy otrzymała wyróżnienia, awanse na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczania.
5. Na Krajowej Liście Oczekujących na Przeszczepienie w grudniu 2023 roku było prawie 2 tys. osób. Wśród potencjalnych biorców narządów, najwięcej pacjentów czeka na przeszczep nerki. W urzędzie wojewódzkim  odbyło sie spotkanie z pacjentami po przeszczepie oraz gościem specjalnym aktorem Piotrem Polkiem, który również przeszedł zabieg transplantacji nerki
6. Wszystko jest już jasne. Krzysztof Jasiński pozostaje na stanowisku zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. „Zwycięskiego składu się nie zmienia” słyszymy od Burmistrza, który w zeszłym tygodniu powołał Jasińskiego na stanowisko.
7. Rodzice wraz z dziećmi odwiedzili w czwartek Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych przy ulicy Jagiellońskiej 30 w Kielcach. Odbył się tu "Dzień Otwartej Szkoły". Można było zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz uczestniczyć w przedstawieniach artystycznych w wykonaniu uczniów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama