Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 22:25
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Zosia Zawisza z Przedszkola nr 25 w Kielcach- jedną z laureatek konkursu "Poszukiwacze wiosny"

„Poszukiwacze wiosny” to konkurs organizowany przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. Nagrodą dla przedszkoli, które wzięły udział w  edukacyjnym przedsięwzięciu, są sadzonki miododajnych krzewów ozdobnych. Jedną z 10 laureatów konkursu okazała się Zosia z Przedszkola Samorządowego nr 25 w Kielcach.

Konkurs polegał on na wykonaniu przez dziecko pod opieką nauczyciela pracy plastycznej przedstawiającej oznaki nadejścia wiosny.

Nagrodą dla przedszkoli, które wzięły udział w edukacyjnym przedsięwzięciu organizowanym przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych były sadzonki miododajnych krzewów ozdobnych. .Ze względu na wysoki  poziom prac Komisja Konkursowa postanowiła przyznać 10 równorzędnych miejsc pierwszych.

Krzewy sadzone były wspólnie z uczestnikami konkursu na terenie ich placówek. Ponadto „mali przyrodnicy” otrzymali pamiątkowe medale „Przyjaciela Przyrody”. Nie zabrakło także marszałek województwa Renata Janik, która pogratulowała zwyciężczyni konkursu oraz z przedszkolakami posadziła ozdobne krzewy miododajne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama