Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Uroczyste 110-lecie SP nr 9 w Kielcach

Szkoła Podstawowa nr 9 w Kielcach obchodziła uroczyste 110-lecie. Ten ważny dla placówki dzień rozpoczęła msza święta, a tuż po niej dyrekcja, uczniowie, absolwenci i zaproszeni goście przenieśli się w mury szkoły, gdzie młodzież zaprezentowała występy artystyczne.

110-lecie szkoły to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla kadry pedagogicznej i ówczesnych uczniów ale również tych, którzy przed laty mieli możliwość kształcić się w tej placówce. Dyrektor szkoły Łukasz Stochmal zarządza szkołą od 2019 roku. Cieszył się, że tak wiele osób zdecydowało się wspólnie uczcić ten piękny jubileusz.

Nie zabrakło momentów wzruszeń i rozmów o odległych latach w murach szkoły. Zarówno obecni uczniowie, jak i Ci, którzy skończyli już edukację komentowali, że jest to najlepszy wybór na drodze kształcenia.

Po głównych uroczystościach dyrekcja zaprosiła gości na otwarcie nowego muralu prezentującego postać patrona szkoły - Adolfa Dygasińskiego. Na zakończenie na wszystkich czekał pyszny tort i poczęstunek. Z okazji 110-leciA uczniowie i nauczyciele przekazali życzenia na dalsze lata.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Elżbieta Wywiał 14.06.2024 15:04
Witam serdecznie wszystkich uczestników spotkania, było super z łezką w oku wspominaliśmy lat nauki rok1961-1969 ,po uroczystości w szkole spotkaliśmy się z naszą wychowawczynią panią Chechelska ktora w tym dniu kończyła 86lat

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama