Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 17 czerwca 2024 19:47
Reklama

Targi NECROEXPO - wszystko co musisz wiedzieć o ceremoniach pogrzebowych

Kolorowe trumny, nietuzinkowe urny w kształcie szpilki, pluszaków, biżuteria i odzież pogrzebowa. To wszystko można było zobaczyć podczas X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce.
Kliknij aby odtworzyć

Necroexpo to spotkanie, które przyciąga specjalistów z branży funeralnej. Ponad 120 wystawców z 5 krajów prezentowało nowości w zakresie przygotowywania ceremonii pogrzebowych. W ostatnim czasie, jak wskazała Monika Sawicka-Kacprzak, mistrzyni świeckich ceremonii pogrzebowych dużo osób decyduje się właśnie na taki pochówek.

Nie tylko eleganckie ubrania ale także nietuzinkowe dodatki. Sprzedawcy komentowali, że coraz więcej rodzin zwraca uwaga na detale, które zamieszczane są w trumnie zmarłego. Ważne są kolory, czy tkaniny jakie za życia dana osoba lubiła.  

Jubileuszowa edycja targów Necroexpo była okazją do wymiany doświadczeń i poglądów między specjalistami oraz pokazania ciekawych rozwiązań na organizację pogrzebów. Targi Kielce przyczyniły się również do zrealizowania konkursu na kopanie grobów na czas. W rywalizacji wzięli udział drużyny z Polski, Węgier i Słowacji.

Tuż po Necroexpo Targi Kielce zapraszają na kolejne interesujące spotkanie pn. Sacroexpo. Jest to wydarzenie z dewocjonaliami, akcesoriami liturgicznymi, czy wyposażeniem kościołów. Targi Sacroexpo potrwają do 12 czerwca. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama