Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 17 czerwca 2024 19:42
Reklama

VII Bieg Wolności w Kijach

W VII Biegu Wolności w Kijach wzięło udział ponad 170 uczestników. Zawody zostały rozegrane na dwóch dystansach.
Kliknij aby odtworzyć

Zawody zostały rozegrane na dwóch dystansach: Bieg główny na 10 km i Bieg towarzyszący „Piątka z plusem” na 5,5 km. Wydarzenie przyciągnęło rekordową liczbę zawodników.

W biegu udział wzięli zaprawieni w bojach biegacze i biegaczki.

Nie brakowało także uczestników promujących zdrowy styl życia.

Każdy otrzymał pamiątkowe medale, a najlepsi w poszczególnych kategoriach dostali puchary i nagrody rzeczowe.

Celem biegu była popularyzacja i upowszechnienie biegania jako ogólnie dostępnej, najprostszej formy ruchu i rekreacji, promocja gminy Kije oraz popularyzacja walorów krajobrazowych Ponidzia. Przedstawiamy listę nagrodzonych:

Bieg 10 km:
Imię     Nazwisko     Numer startowy
MONIKA     FILARSKA     56
NIEZRZESZONA
RENATA     TOMCZAK     73
----
JERZY     ŚNIOCH     40
10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
ANNA     LATKOWSKA     66
MONIKA     RAJCA     60
SŁAWOMIR     SOKOŁOWSKI     156
5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW
ŁUKASZ     PURAT     7
ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ PIŃCZÓW
RENATA     WOJTAŚ     71
CIEPLEJ NIE PIJE
GRZEGORZ     JANUSEK     27
RAFAŁ     WRONA     44
CZARNECKI RUN TEAM
MICHAŁ     BĄK     158
LIDIA     CZARNECKA     161
TOMASZ     IWAN     3
GRZEGORZ     KROGULEC     29
KAROLINA     KROGULEC     65
BASIA     PRZEWORSKA     67
DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY
ADRIAN     ŁOSAK     33
EXTRAKLASA
SYLWIA     LECH     58
JĘDRZEJÓW BIEGA
GRZEGORZ     MISZTAL     46
JKK JĘDRZEJÓW
MATEUSZ     CHUDZIK     
KS ATHLETICS BUSKO - ZDRÓJ
MARCIN     KOPCIARA     12
KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ
WIESŁAW     POLAŃSKI     47
KS-ATHLETICS BUSKO ZDRÓJ
JAROSŁAW     ZIÓŁKOWSKI     49
META CHMIELNIK
PAWEŁ     PALUCH     35
MIX SPORT TEAM
MONIKA     ZAWŁOCKA     
RUN TEAM CHMIELNIK
SEBASTIAN     SROKOSZ     38
STOKOWCZYKI TEAM
TOMASZ     MAJEWSKI     34
TEAM PIŃCZÓW
MIECZYSŁAW     NAPORA     53
UKSM EKIPA BIELACHY
PAWEŁ     TELKA     20
URODZONY BIEGACZ
ADRIAN     KOZUB     14
ZABIEGANI W KIELCACH
MARIUSZ     ADAMCZYK     50
TOMASZ     BISKUPSKI     9
SEBASTIAN     BRZOZA     25
PIOTR     CHWAŁEK     45
STANISŁAW     KRĘŻOŁEK     52
TERESA     KRĘŻOŁEK     74
ALEKSANDRA     WÓJCIK     69
ZSCKR CHROBERZ
JAKUB     BARAN     75
BARTOSZ     ZIĘBA     83

Bieg 5,5 km:
Imię     Nazwisko     Numer startowy
NIEZRZESZONY
PAWEŁ     CHWALIŃSKI     97
10. ŚWIĘTOKRZYSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ
GRZEGORZ     KASPEREK     99
JUSTYNA     KASPEREK     137
JAN     KASZA     100
KAMIL     STYLEC     
MATEUSZ     TOŁKACZ     
MONIKA     WILK     144
MICHAŁ     WRÓBEL     110
RAFAŁ     WYPYCH     155
10ŚBOT
MATEUSZ     SZULIŃSKI     95
10ŚBOT/NADIR JĘDRZEJÓW
MAŁGORZATA     CZARNOTA     125
4RUNPIŃCZÓW
ŁUKASZ     OWCZAREK     104
5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW
SYLWESTER     FIUK     11
PAULINA     KLASIŃSKA     
A
ANNA     JĘDRZEJEWSKA     157
BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
JERZY     MISIARA     154
BISKUPSKIRUNNIGTEAM
BARTOSZ     FURTAK     85
CZARNECKI RUN TEAM
ŁUKASZ     PRASZEK     105
PATRYK     SOBCZYŃSKI     88
DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY
MONIKA     GAŁĘZIOWSKA     128
RAFAŁ     TELIGA     96
ENDORFINA JĘDRZEJÓW
EDYTA     BARTOCHA     146
ITMBW KRAKÓW
KINGA     MAJDA     130
KKL KIELCE
TOMASZ     SZWAJKOWSKI     166
KS ATHLETICS BUSKO - ZDRÓJ
ZDZISŁAW     PEREPICZKO     114
KS ATHLETICS BUSKO-ZDRÓJ
BEATA     GIERCZAK     134
ANDRZEJ     MAREK     112
JAROSŁAW     MARMUR     113
L.O. PIŃCZÓW
KAMIL     MITREGA     80
RAFAŁ     SOBOLEWSKI     109
LO PIŃCZÓW
KAROLINA     DORA     116
NATALIA     SŁOWIKOWSKA     121
MAJONEZ KIELECKI ACTIVE TEAM
ROMAN     MINNER     103
MAŁOGOSZCZ
AGNIESZKA     JARMUS     136
NIESTOWARZYSZONY
MATEUSZ     DZIEDZIC     90
OSP KIJE
MAGDALENA     BLICHARSKA     115
POWERIRON
MICHAL     SKRZYPIEC     107
REFLUKS WIŚNIÓWKA
BARTŁOMIEJ     SEWERYN     
REGESTA-TEAM
OLENA     LIPIEC     
ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII
JOANNA     ZAWŁOCKA     145
TEAM PIŃCZÓW
TOMASZ     KĘDRA     101
WOŹNIAK RUNNING TEAM
KLAUDIA     SZMIGIEL     127
ZABIEGANI W KIELCACH
DANUTA     ADAMCZYK     149
TOMASZ     GURSIEL     91
BARBARA     GURSIEL     129
MAŁGORZATA     LISOWSKA     147

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama