Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 20:38
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Najlepsze prace dyplomowe nagrodzone

Konkurs dla studentów Politechniki Świętokrzyskiej na najlepsze prace dyplomowe rozstrzygnięty. Nagrody otrzymało 13 studentów Politechniki Świętokrzyskiej. Prace były ocenianie w 13 dziedzinach od architektury po inżynierię produkcji.
Kliknij aby odtworzyć

Pula nagród w tym roku wyniosła 13 tys. złotych. Przedsięwzięcie zrealizowali po raz szósty Politechnika Świętokrzyska oraz Kielecki Park Technologiczny.

Nagrody otrzymało 13 studentów, w tym absolwentów Politechniki Świętokrzyskiej. Konkurs to nie tylko szansa na wyróżnienie i prestiż, ale również szereg atrakcyjnych nagród Piotr Fudalewski napisał pracę z obszaru Mechaniki i budowy maszyn.

Tematem pracy Weroniki Kaczmarczyk było: Centrum kultury jako lokalna przestrzeń kreatywna i narzędzie w procesie tworzenia więzi społecznych.

Konkurs ma usprawnić transfer wiedzy akademickiej do świata biznesu oraz podnieść kompetencje zawodowe absolwentów. Przedsiębiorcy mogą zyskać innowacyjne rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie ich firm i pomogą im zmierzyć się z wyzwaniami branż, w których funkcjonują. 

To konkurs, który przynosi korzyści nie tylko studentom. To właśnie na uczelniach technicznych przedsiębiorcy mają szansę uzupełnić swoje kadrowe braki.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama