Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 20:41
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Można zgłaszać kandydatów do Glorietty 2024

Miasto i Gmina Końskie zaprasza do składania kandydatur do Nagród Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta”.
Kliknij aby odtworzyć

Konecka Glorietta to najważniejsze wyróżnienie przyznawane osobą fizycznym, prawnym, organizacją i instytucją, które całokształtem swojej działalności przyczyniły się gospodarczo, kulturalnie i społecznie do rozwoju gminy Końskie. Urząd rozpoczął przyjmowanie wniosków do wyróżnień za ubiegły rok.

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:

Kultura , Sport, turystyka i rekreacja, Edukacja, Przedsiębiorczość, Dynamiczny i gospodarczy rozwój gminy Końskie, Nagroda Specjalna, Nagroda Honorowa. Uroczyste wręczenie odbędzie się podczas Dni Końskich, a te są zaplanowane od 15 do 18 sierpnia.

Szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagród określa Regulamin dostępny na stronie urzędu miasta i gminy. Zgłoszenia sporządzone na odpowiednim formularzu wraz z materiałami dokumentującymi osiągnięcia kandydata oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych należy przesyłać drogą elektroniczną lub papierową w terminie do dnia 15 lipca.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama