Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 22:35
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie: Dlaczego PiS uzyskał tak dobry wynik w wyborach do PE?

Zapraszamy do obejrzenia środowego wydania Wiadomości Świętokrzyskich:
Kliknij aby odtworzyć

Lucjan Pietrzczyk odpowiedzialny za kampanie wyborczą do Parlamentu Europejskiego Koalicji Obywatelskiej w regionie świętokrzyskim nie dziwi się dlaczego, mimo wielu afer i korupcyjnych oskarżeń niektórym kandydatom PiS udało się przekonać wyborców i dostać się do PE.

1/3 pacjentów w Polsce jest niedożywiona. Naprzeciw niepożądanemu zjawisku wychodzi Collegium Medicum UJK, które wdraża obowiązkowe zajęcia z leczenia żywieniowego. Uczelnia zyskała także specjalistyczne fantomy do praktycznej nauki. 

Stowarzyszenie Polska 2050 Region Świętokrzyski od ponad 3 lat organizuje różne akcje informacyjne i wspierające na rzecz rodzinnej pieczy zastępczej. Z tej okazji już po raz czwarty odbył się piknik „TAK dla Rodzin Zastępczych” w Muszli Koncertowej Parku Miejskiego w Kielcach.

Konkurs dla studentów Politechniki Świętokrzyskiej na najlepsze prace dyplomowe rozstrzygnięty. Nagrody otrzymało 13 studentów Politechniki Świętokrzyskiej. Prace były ocenianie w 13 dziedzinach od architektury po inżynierię produkcji.

Miasto i Gmina Końskie zaprasza do składania kandydatur do Nagród Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta”. Swoje propozycje można składać do magistratu drogą elektroniczną lub papierową maksymalnie do 15 lipca.

W Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie ogłoszono wyniki konkursu “Dbam o środowisko - korzystam z OZE”. Uczniowie przygotowali prace, wykonane różnymi technikami malarskimi, a nawet pojawiły się kreatywne fotografie. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama