Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Strzała Jędrzejów ma 30 lat

Przy Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jędrzejowie odbyła się Gala Specjalnych Sportowców Klubu „Strzała” Jędrzejów.
Kliknij aby odtworzyć

Przy Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jędrzejowie odbyła się Gala Specjalnych Sportowców Klubu „Strzała” Jędrzejów. Gala została  połączona z obchodami 30-lecia klubu  oraz Powiatowym Mityngiem w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych.

Klub Strzała Jędrzejów działający przy Warsztacie Terapii Zajęciowej ma już 30 lat. Na specjalnie zorganizowanej gali przypomniano historię klubu, a także zainaugurowano Powiatowy Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych.

Nim doszło do rywalizacji w ramach Powiatowego Mityngu w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych uhonorowano osiągnięcia dwudziestu zawodników, którzy zostali nominowani do tytułu Sportowca Roku 2023. W kategorii kobiet wyróżniona została Aneta Wojciechowska, a w kategorii mężczyzn Michał Standerski. Otwierając mityng starosta jędrzejowski mówił o ustawicznym podnoszeniu formy fizycznej przez uczestników zawodów.

Agnieszka Zaczkowska dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Jędrzejowie przypomniała jak ważne jest wsparcie takich klubów jak Strzała przez władze samorządowe.

TVŚ od wielu lat patronuje wydarzeniom związanym z klubem Strzała Jędrzejów. Wszystkim ludziom dobrej woli związanym z klubem życzymy dalszej wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama