Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 22:40
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Do końca czerwca trwa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Skarżysko do zabawy przystąpiło po raz piąty. Do zabawy zachęca także prezydent Skarżyska, Arkadiusz Bogucki.
Kliknij aby odtworzyć

Zabawa polega na kręceniu kilometrów na rowerze. Rywalizujące miasta przez cały czerwiec będą kręcić jak największą liczbę kilometrów. Organizator, miasto Bydgoszcz, ufunduje stacje do naprawy rowerów w zwycięskim mieście.

Co ważne, aby wykręcić dobry wynik dla Skarżyska, nie musimy być jego mieszkańcem, ani nie musimy jeździć na jego terenie. Do zabawy może przystąpić każdy z dowolnego miejsca, nawet za granicy. Organizatorzy lokalni, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, przewidziało nagrody dla najlepszych zawodników.

To już szósta edycja wydarzenia, a Skarżysko przystępuje do niej po raz piąty. Do wspólnej zabawy zachęca prezydent miasta Arkadiusz Bogucki.

W ramach rywalizacji lokalny organizator przygotował szereg wydarzeń towarzyszących. Najbliższe już w tę niedzielę. Na facebooku można odnaleźć grupę Rowerowa Stolica Polski Skarżysko-Kamienna. Tam na bieżąco aktualizacje z zdobytych punktów, klasyfikacji oraz wydarzeń jakie miejskie centrum sportu i rekreacji szykuje w ramach rywalizacji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama