Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie: Ambitne plany Targów Kielce

Zapraszamy do obejrzenia piątkowego wydania Wiadomości Świętokrzyskich.
Kliknij aby odtworzyć

1. Najważniejsza od lat inwestycja rozwojowa Targów Kielce – tak o planach związanych z rozbudową mówiła podczas konferencji prasowej Agata Wojda. Kielecka spółka ma w najbliższych latach zyskać nową halę. 
2. Znamy harmonogram tegorocznych Dni Miasta w Skarżysku-Kamiennej. Tym razem świętowanie odbędzie się w zmienionej formule i potrwa cały tydzień a zwieńczeniem będzie scena koncertowa 30 czerwca na Placu Staffa. Wystąpią Kasia Kowalska i O.S.T.R.
3. W tym roku tradycja spotkań Klubu Zabytkowych Mercedesów Polska ma swoją kontynuację w Kielcach. W piątek na terenie hotelu Binkowski zjedzie tam kilkadziesiąt załóg w klasycznych samochodach spod znaku trójramiennej gwiazdy, w tym unikalne modele przedwojenne. 
4. W Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach rozpoczęły się prace nad zabezpieczeniem fundamentów. Dyrekcja zapewnia, że instytucja mimo tego, nie zawiesza swojej działalności.
5. Do końca czerwca trwa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Skarżysko do zabawy przystąpiło po raz piąty. Do zabawy zachęca także prezydent Skarżyska, Arkadiusz Bogucki.
6. W czwartek, Kieleckie Centrum Kultury w Kielcach zamieniło się w arenę pełną emocji i pasji. Festiwal Sztuk Walki przyciągnął tłumy, oferując pokazy ośmiu różnych dyscyplin, występy artystyczne oraz specjalne obchody 40-lecia kariery mistrza karate, shihan Waldemara Kęćko.
7. Gościem programu Kwadrans Polityczny był Krzysztof Słoń. Senator Prawa i Sprawiedliwości mówił m.in. o remoncie, jaki będzie miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 4 w Kielcach. Teraz krótki fragment, po Wiadomościach Świętokrzyskich zapraszamy na całość.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama