Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 20:49
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wydanie z dnia 15-16.06.2024

Zapraszamy do obejrzenia przeglądu najważniejszych informacji z mijającego tygodnia:
Kliknij aby odtworzyć

Zaczynamy od wyborów do Parlamentu Europejskiego. Poznaliśmy wyniki w województwie świętokrzyskim, poinformowała o nich Państwowa Komisja Wyborcza. W 10 okręgu wyborczym najwięcej głosów zdobyło Prawo i Sprawiedliwość. 

Lucjan Pietrzczyk odpowiedzialny za kampanie wyborczą do Parlamentu Europejskiego Koalicji Obywatelskiej w regionie świętokrzyskim nie dziwi się dlaczego, mimo wielu afer i korupcyjnych oskarżeń niektórym kandydatom PiS udało się przekonać wyborców i dostać do PE.

1/3 pacjentów w Polsce jest niedożywiona. Naprzeciw niepożądanemu zjawisku wychodzi Collegium Medicum UJK, które wdraża obowiązkowe zajęcia z leczenia żywieniowego. Uczelnia zyskała także specjalistyczne fantomy do praktycznej nauki.

Znamy harmonogram tegorocznych Dni Miasta w Skarżysku-Kamiennej. Tym razem świętowanie odbędzie się w zmienionej formule i potrwa cały tydzień a zwieńczeniem będzie scena koncertowa 30 czerwca na Placu Staffa. Wystąpią Kasia Kowalska i O.S.T.R.

W poniedziałek 10 czerwca nad zalewem w Sielpi oficjalnie zainaugurowano ósmą edycję akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. To wspólna akcja służb na czele z policją, która ma za zadanie edukować i informować jak bezpiecznie spędzić nadchodzące wakacje, szczególnie nad wodą. 

Przy Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jędrzejowie odbyła się Gala Specjalnych Sportowców Klubu „Strzała” Jędrzejów. Gala została  połączona z obchodami 30-lecia klubu oraz Powiatowym Mityngiem w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama