Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 22:41
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wiadomości Świętokrzyskie: 32. Plebiscyt Publiczności o Dziką Różę

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania.
Kliknij aby odtworzyć

Za nami 32. Plebiscyt Publiczności o Dziką Różę sezonu 2023/2024. Poznaliśmy najlepszych aktorów, aktorki oraz najlepszy spektakl w tym sezonie. Gwiazdą wieczoru była Natalia Przybysz.

Forma promocji uczelni wyższych często opiera się na organizacji dni otwartych ale nie tym razem. Uniwersytet Jana Kochanowskiego postanowił iść o krok dalej i stworzyć nietypową i bardzo kreatywną akcję promocyjną. Studenci wraz z opiekunem stworzyli Wydział Humanistyczny w Minecrafcie.

Konkurs elegancji stanowi wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne. Nie inaczej było w Kielcach podczas XXII zlotu zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland Kielce. W sobotę każdy miłośnik motoryzacji mógł podziwiać te wyjątkowe auta.

“Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze” to projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej przedstawiono laureatów konkursu. Do XII edycji nadesłano 158 prac ze 108 szkół.

Za nami czwarta edycja pikniku gastronomicznego pod tytułem „Co jedli nasi przodkowie 200 lat temu”. Na placu Muzeum im. Orła Białego zagościły Koła Gospodyń Wiejskich, rekonstruktorzy, ale przede wszystkim dobra atmosfera i zabawa.

Cztery dni dobrej zabawy, rodzinnej atmosfery i wielu propozycji artystycznych. Tak wyglądały tegoroczne Dni Jędrzejowa. Kulminacją były koncerty w miniony weekend. Przed publicznością wystąpili Wiciu, Edzio, a także Enej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama