Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 22:14
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Moc atrakcji na Dniach Jędrzejowa

Cztery dni dobrej zabawy, rodzinnej atmosfery i wielu propozycji artystycznych. Tak wyglądały tegoroczne Dni Jędrzejowa. Kulminacją były koncerty w miniony weekend. Przed publicznością wystąpili Wiciu, Edzio, a także Enej.
Kliknij aby odtworzyć

Masa atrakcji i tłumy odwiedzających. Tak w weekend wyglądał parking przed Centrum Kultury w Jędrzejowie. Tegoroczne Dni miasta przyciągnęły wielu mieszkańców, nie tylko Jędrzejowa ale i całego powiatu. Wspólne świętowanie rozpoczęło się jednak trochę wcześniej. W czwartek 13 czerwca odbył się przegląd przedszkolnych programów artystycznych. W piątek zaś w amfiteatrze kabareton.

Nim główni artyści sobotniej sceny rozgrzali publikę, zaprezentowały się rodzime talenty z ziemi jędrzejowskiej. Na scenie wystąpiły zdolni i utalentowani mieszkańcy miasta. Na zakończenie sobotniego wieczoru wystąpili raperzy Wiciu i Edzio. 

W niedzielę również nie zabrakło atrakcji. Odbyły się mistrzostwa Jędrzejowa w strzelectwie, warsztaty tenisowe, parada motocyklowa, a całość zamknął koncert grupy Enej. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama