Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 20:44
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Nie żyje poszukiwana od ubiegłego tygodnia 39-latka. Zatrzymano jej męża

Nie żyje poszukiwana od ubiegłego tygodnia 39-letnia mieszkanka podpoznańskiego Gortatowa - poinformował w środę rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Zatrzymany został mąż kobiety.
Nie żyje poszukiwana od ubiegłego tygodnia 39-latka. Zatrzymano jej męża

Autor: Darek Delmanowicz

Źródło: Fot. PAP

39-latka po raz ostatni widziana była w piątek 14 czerwca około godziny 18:00, kiedy opuściła swoje miejsce zamieszkania. Od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną.

W środę rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że funkcjonariusze ze specjalnej grupy zajmującej się poszukiwaniem 39-latki znaleźli zwłoki kobiety.

"Policjanci odkryli ciało w kompleksie leśnym w północno-wschodniej części przedmieść Poznania. W związku z tą sytuacją, w uzgodnieniu z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu funkcjonariusze zatrzymali męża zaginionej. Będzie on pozostawał w dyspozycji prokuratorów współpracujących z naszymi policjantami" - podał Borowiak.

Jeszcze we wtorek, w trakcie poszukiwań kobiety, Borowiak informował, że policjanci ze Swarzędza złożyli wniosek do prokuratury o wszczęcie śledztwa z artykułu mówiącego o nieumyślnym spowodowaniu śmierci. Wyjaśnił, że jest to standardowa procedura. (PAP)

autor: Rafał Pogrzebny
Multimedia 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama