Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 21:02
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wspólnie świętujmy Dzień Błota w rytmach bębnów!

Zapowiada się idealny początek wakacji! Już po raz drugi Fundacja Ludzie z Natury zaprasza na celebrację Międzynarodowego Dnia Błota! Kameralne wydarzenie “Lato Ludzi z Natury” jest wspaniałą okazją, aby oderwać się od codziennego pędu i spędzić rodzinnie czas w otoczeniu przyrody, czerpiąc z niej pełnymi garściami.
  • Źródło: https://ludzieznatury.org/index.php/2024/06/16/lato-ludzi-z-natury-6-7-lipca/

Już w pierwszy weekend lipca, 6-7 lipca, Baza Leśna Oskoła prowadzona przez skarżyską Fundację Ludzie z Natury zamieni się w miejsce pełne radości, zabawy i relaksu na świeżym powietrzu. “Lato Ludzi z Natury” skierowane jest do wszystkich: rodzin z dziećmi i bez dzieci, dorosłych, seniorów oraz młodzieży. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który zadowoli każdego, bez względu na wiek czy zainteresowania.

Jedną z głównych atrakcji pikniku będą zabawy w błocie. Dla tych, którzy nie boją się pobrudzić, będzie czekać błotna zjeżdżalnia, kuchnia błotna i plac zabaw. Dla młodszych, to przestrzeń swobodnej ekspresji. Dla starszych - doskonała okazja, aby na chwilę powrócić do czasów dzieciństwa, pełnych śmiechu i beztroskiej zabawy. Błotne harce to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na integrację i budowanie rodzinnych relacji.

Dla osób preferujących spokojniejszy wypoczynek czekają hamaki rozwieszone w cieniu drzew. Delikatne kołysanie, śpiew ptaków i szum liści stworzą idealne warunki do relaksu i wyciszenia. To doskonała okazja, aby na chwilę zapomnieć o miejskich troskach i po prostu cieszyć się chwilą spokoju.

“Miłośników wędrówek zabierzemy na godzinny spacer przez urokliwe zakątki lasu. Przebywanie wśród zieleni pozwoli naładować baterie i podziwiać piękno otaczającej przyrody. Trasa jest dostosowana do różnych poziomów trudności, dzięki czemu każdy, bez względu na wiek i kondycję, będzie mógł cieszyć się tym doświadczeniem” - mówi wiceprezeska Fundacji Ludzie z Natury - Agata Klimek

Oprócz zabaw i spacerów, organizatorzy przygotowali również szereg warsztatów i dodatkowych atrakcji:

Warsztaty Bębniarskie - Muzyka i rytm będą towarzyszyć uczestnikom podczas warsztatów bębniarskich. Pod okiem Martyny z Dolęga-Art, każdy będzie miał okazję nauczyć się podstaw gry na bębnach i doświadczyć radości wspólnego muzykowania.

Rodzinna Joga na Trawie - rodzinna sesja jogi na świeżym powietrzu prowadzona przez Marcina Jedynaka dla uczestników w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, pomoże zrelaksować ciało i umysł. To doskonały sposób na poprawę samopoczucia i spędzenie czasu z rodziną.

Razem z Jagodą z “Na polu u Kopra” ugotujemy różne pyszności na ogniu. Marysia pokaże jak samodzielnie zrobić kosmetyki. Dominika zabierze nas w podróż o zmysłach, a Ania wprowadzi nas w podstawy tańców latynoskich! W zakątkach Bazy Leśna Oskoła uczestnicy będą mogli odnaleźć stacje z propozycjami zabaw kreatywnych i manualnych.

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie “Lato Ludzi z Natury” przez formularz: https://forms.gle/JaRtFFn261x4GCeQ7. Rejestracja jest konieczna, gdyż organizatorzy chcą zapewnić kameralny charakter wydarzenia. 
Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 514 131 951 lub na stronie internetowej www.ludzieznatury.org

Wydarzenie jest płatne, a zebrane środki pozwolą Fundacji na dalszy rozwój terenu Bazy Leśnej Oskoła oraz Strefy LAS, tak aby miejsca te były jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb mieszkańców Skarżyska. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby spędzić aktywnie i radośnie czas na łonie natury. Dodatkowo możecie dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju tych dwóch wyjątkowych miejsc w których cyklicznie odbywają się bezpłatne wydarzenia skierowane do lokalnej społeczności.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Skarżyska-Kamiennej Arkadiusz Bogucki.

Partnerami wydarzenia są: Gmina Skarżysko-Kamienna, Klimek Nieruchomości Sp. z o.o., MPWiK Skarżysko-Kamienna, Cukiernia Lazur, DAN rozlewnia wód gazowanych, Nadleśnictwo Skarżysko, DolęgArt oraz Na Polu u Kopra.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama