Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 21:33
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Radni jednogłośnie za absolutorium i wotum zaufania

W czwartek (20 czerwca) w Urzędzie Miasta odbyła się kolejna sesja Rady Miasta i Gminy Końskie. Rajcowie oceniali sprawozdanie z 2023 roku udzielając przy tym Burmistrzowi wotum zaufania i absolutorium.
Kliknij aby odtworzyć

W czwartkowej sesji radnym został przedłożony raport o stanie gminy, sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z wykonanego budżetu za ubiegły 2023 rok.

Historia tego dnia napisała nowy rozdział. Po raz pierwszy urzędujący Burmistrz otrzymał absolutorium i wotum zaufania od wszystkich obecnych na sesji radnych. 

„Jestem pod wrażeniem tej 100% pewności, że sprawozdanie z wykonania budżetu, ale i wotum zaufania zostało tak przyjęte. Nie często mi się to zdarza, więc jest lekkie zaskoczenie. Oczywiście za stan gminy odpowiada imiennie burmistrz, ale to co nam się udało, co jest zrobione to jest to dzieło zespołowe. Chcę podziękować swoim współpracownikom, radnym Rady Miejskiej za tę współpracę. Myślę, że to jest dobry prognostyk na początek kadencji i cieszę się, że w ten sposób zostało ocenione pozytywnie to co i ja oceniam pozytywnie przy zauważeniu jednocześnie wszystkich zagrożeń” – mówił Krzystof Obratański.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama