Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 21:23
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Dyrektor SP nr 24 Ewa Misiorowska po 18-latach przekazuje swoje stanowisko

Edukowanie młodzieży, angażowanie się w wiele spraw ważnych dla szkoły i jej wychowanków, to nie lada poświęcenie i trud pracy. Dyrektor Ewa Misiorowska po 18-latach swojej kariery zawodowej w Szkole Podstawowej nr 24 w Kielcach odchodzi na zasłużony odpoczynek. Podczas zakończenia roku, uczniowie, jak i pedagodzy nie kryli łez, że muszą pożegnać się z wieloletnią dyrektor.
Kliknij aby odtworzyć

Ponad 50 lat istnienia szkoły, piękna tradycja, wiele wspomnień i zachwytów nad sukcesami uczniów. Dotychczasowa dyrektor szkoły Ewa Misiorowska poinformowała, że teraz jest  czas na realizację nowych planów i przekazania dalej tej zaszczytnej funkcji. Nie obyło się bez wielu wzruszeń, podziękowań i uhonorowania lat pracy dotychczasowej dyrektor.

Stanowisko nowego dyrektora szkoły objęła wicedyrektor Agnieszka Gągorowska, Jak komentowała, nowa funkcja to duża odpowiedzialność i ogrom pracy ale chce jak najlepiej spełnić się w nowej roli

Pewien rozdział w Szkole Podstawowej nr 24 w Kielcach kończy się nie tylko dla obecnej dyrektor. Po 40-latach pracy na emeryturę odeszła Anna Gierczak-Macek - nauczyciel muzyki i gimnastyki. Przekazała, chce skupić się na rodzinie, trójce wnucząt i mamie, która świętowała 101 urodziny.

Redakcja Telewizji Świętokrzyskiej składa wyrazy uznania dla dyrektor Ewy Misiorowskiej pedagog Anny Gierczak-Macek za wieloletnią pracę na rzecz szkoły i życzy dalszych sukcesów i realizacji planów. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Jan Sobieski 22.06.2024 17:36
Gierczakowa nareszcie odchodzisz ,,wielki pedagog"😀 proszę 🤮

Przewodniczący rady rodziców W.S . 22.06.2024 13:01
Najlepszego pani dyrektor , nikt jak pani nie poświęcił tyle serca jak własnych pieniędzy na miłość do szkoły którą tak pani kochała , życzę powodzenia i dużo zdrowia ❤️

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama