Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 21:36
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wodociągi Kieleckie są z nami od 95 lat

Wodociągi Kieleckie świętowały jubileusz 95-lecia. Był to czas na podsumowanie działań i podziękowanie wszystkim pracownikom za lata pracy i poświęcenia.
Wodociągi Kieleckie są z nami od 95 lat
95-lecie Wodociągów Kieleckich

Autor: Anna Bębenek

W ramach obchodów Święta Kielc, na Placu Artystów odbyło się Święto Wody. Podwójna okazja do świętowania przyczyniła się do zorganizowania otwartego festynu, gdzie poza występami zaproszonych artystów, mieszkańcy mieli do dyspozycji saturator z kielecką kranówką, a dla młodszych przygotowywano watę cukrową.

Podczas festynu prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz i prezydentka Agata Wojda uczestniczyli w rozdaniu nagród dla dzieciaków, którzy wykonali najlepsze prace plastyczne w konkursie „Z kielecką kranówką za pan brat”. Nagrodzeni otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe. 

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:00. Dla dzieciaków wystąpili aktorzy Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w spektaklu „Pan Brzuchatek”, a dla starszej publiczności na scenie zaprezentowali się zespół Andrzej i Przyjaciele, satyryk i parodysta Stan Tutaj oraz zespół Elektryczne Gitary. Do godziny 22:00 trwała potańcówka przy muzyce wykonywanej na żywo.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama