Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 21:19
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

"Przemeblowanie" w Urzędzie Miasta w Kielcach

Reorganizacja pracy w Urzędzie Miasta Kielce, zaplanowana przez prezydentkę Agatę Wojdę, zakłada między innymi likwidację części stanowisk i departamentów oraz powołanie do życia nowych. Nowości wejdą w życie od 1 lipca.
Kliknij aby odtworzyć

Rozpoczęły się już przygotowania do wielkiego „przemeblowania” w ratuszu w Kielcach. Cele, które przyświecały w planowaniu na nowo organizacji urzędu to jak podkreślił, nowy „stary” sekretarz miasta, Tomasz Porębski, rozwój miasta, postawienie na komfort mieszkańców czy wykorzystanie potencjału wieloletnich pracowników magistratu.

Prezydentka zaznaczyła, że przeobrażenia zostały ustalone także ze środowiskiem ,,Perspektywy" Macieja Burszteina. Dyrektorem nowego Biura Rozwoju Miasta zostanie Anna Dwurnik. Wydział promocji ma być strategiczną komórką miasta. Wydział administracji i kadr będzie kolejnym nowym obszarem. 

Wydział obsługi mieszkańców ma być „marką” miasta. Zmiany dotkną funkcjonujące komórki urzędu. Ze stanowiskami pożegnają się takie osoby jak Sławomir Stachura czy Bożena Szczypiór. Skarbnikiem pozostanie Marzena Bzymek.

Nowa struktura organizacyjna kieleckiego magistratu zacznie funkcjonować od 1 lipca tego roku.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama