Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 20:33
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Wodociągi z edukacją w plenerze

Rozpoczynający się sezon wakacyjny to czas wielu pikników, festynów i wydarzeń, na których nie może zabraknąć stoiska Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Spółka zawsze wspiera tego typu inicjatywy i wychodzi do mieszkańców ze swoją ofertą edukacyjną.
Kliknij aby odtworzyć

Głównym profilem działalności spółki jest działalność w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zaopatruje w wodę około 50 tysięcy mieszkańców Skarżyska-Kamiennej i pobliskich miejscowości powiatu. Spółce przyświeca także misja edukacji ekologicznej. Pracownicy MPWiK są obecni niemal na wszystkich wydarzeniach plenerowych w mieście, gdzie poprzez zabawę prowadzą naukę na temat wody i jej znaczenia w środowisku.

O tym jak ważna jest woda dla życia nikogo nie trzeba przekonywać. Tam gdzie na wydarzeniu obecni są pracownicy MPWiK, tam również nie może zabraknąć stoiska z saturatorem. Ten nieodłączny element wszystkich pikników to dla jednych wspomnień czar z młodzieńczych lat, dla innych zaś orzeźwienie w upalne letnie dni.

Dla najmłodszych spółka przygotowuje szereg gier i zabaw podczas których do wygrania są atrakcyjne upominki.

Przed nami jeszcze największe wydarzenie, Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej, gdzie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji będzie miało swoje stoisko 30 czerwca przy ulicy Tysiąclecia. Pracowników spółki będzie można także znaleźć podczas pikniku na lipowej polanie w gminie Skarżysko Kościelne w sobotę 6 lipca, a także podczas festynu rady osiedla przydworcowe w Skarżysku-Kamiennej na plantach w niedzielę 21 lipca. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama