Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 22:41
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Nowe ronda w Jędrzejowie tak, ale są utrudnienia

Po Jędrzejowie obecnie poruszamy się ze sporymi utrudnieniami. Zwłaszcza w dni targowe. Remont jednej z głównych ulicy miasta przysparza sporych kłopotów kierowcom, ale inwestycja jest potrzebna i pomoże na lata usprawnić ruch w centrum stolicy powiatu. Niestety pojawiły się utrudnienia, które jednak nie powinny opóźnić inwestycji.
Kliknij aby odtworzyć

Jedna z dwóch głównych ulicy Jędrzejowa jest obecnie w remoncie. Na dwóch uczęszczanych skrzyżowaniach prowadzone są prace drogowe i wprowadzona została sygnalizacja świetlna.

Oba ronda mają zostać oddane do użytku w przyszłym roku, choć w ostatnim czasie budowlańcy napotkali niewielkie utrudnienia.

Po oddaniu inwestycji do użytku zmieni się organizacja ruchu w obrębie powstałych rond.

Nowe ronda są częścią większej inwestycji drogowej polegającej na kompleksowej modernizacji ulicy Feliksa Przypkowskiego. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Obywatel tego miasta 08.07.2024 14:12
To na ci pozwolil burmistrz miasta to komedia . 2 z 3 glownych ulic rozkopane ciezko sie wgl gdzies dostac plus ostatnio jak by tego bylo malo zorganizowali wyscig kolarski ktorym zablokowali pozostale pol miasta ! To jest logistyczna kompromitacja osob zarzadzajacych . 2 lata terminu na takie rondo? Wazne ze sie w kieszeni zgadza a jak dobrze wiemy na takiej inwestycji zarobi nie tylko firma wykonujaca zlecenie (reszte prosze sobie dopowiedziec ) dlatego termin wykonania jest taki a nie inny😉 w sumie patrzac na to co sie dzieje i pewnego pana ktory wykupuje pol jedrzejowa jeszcze pare lat a bedziemy mieszkancami prywatnego miasta , pieniadz rzadzi swiatem ale czy tez nami wszystkimi ?

Jawoz 07.07.2024 11:54
Na budowie tych rond praktycznie mało się dzieje, a termin budowy 2 lata to w dzisiejszych czasach jakaś paranoja .

Pik281 07.07.2024 10:22
Budowa ronda przy ulicy przypkowskiego i Piłsudskiego to jakaś patologia budowlana tam nic się niedziej a tyle miesięcy już trwa budowa tam wogole ludzi nie widać

Animowo 06.07.2024 14:15
Mogli skończyć jedno rondo i dopiero brać się za drugie A nie dwa na raz i są bardzo duże utrudnienia w jedrzejowie

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama