Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 22:08
ZOBACZ:
Reklama
Reklama

Skarżyskie Mesko ma nowego prezesa- Renatę Gruszczyńską

Renata Gruszczyńska będzie sprawować funkcję prezesa skarżyskiego MESKO. Obecna prezes Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach wygrała konkurs ogłoszony przez Polską Grupę Zbrojeniową.
Skarżyskie Mesko ma nowego prezesa- Renatę Gruszczyńską

Źródło: https://www.swietokrzyskie.pro/renata-gruszczynska/

Renata Gruszczyńska od 2002 roku pracowała w Inspekcji Transportu Drogowego.  Od 2010 do 2019 pełniła funkcję zastępcy Świętokrzyskiego Inspektora Transportu Drogowego. Od 2019 roku do końca sierpnia 2021 była Komendantem Straży Miejskiej w Kielcach, a następnie od września 2021 do stycznia 2022 prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach. A od czerwca ub. roku – prezesem Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach.

MESKO S.A. jest producentem światowej klasy wyrobów branży zbrojeniowej ze 100-letnim doświadczeniem produkcyjnym. Podstawowy zakres działania obejmuje produkcję na potrzeby obronności i bezpieczeństwa państwa. Produkty są używane przez Siły Zbrojne RP i podmioty odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa. Przedsiębiorstwo jest także uznanym dostawcą wyrobów dla wojsk NATO. Zakłady dysponują nowoczesną technologią produkcji rakiet i amunicji w tym podkalibrowej oraz infrastrukturą do utylizacji zbędnych środków bojowych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
wp 10.07.2024 14:45
tzn znowu facowiec

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama