Niemal 400 osób przybyło na sobotni koncert w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. Gości witali organizatorzy oraz muzyka w wykonaniu zespołu kameralnego Jolanty Pietrali. Można było także zapoznać się z przedmiotami przekazanymi na licytacje. Wydarzenie rozpoczęło się od oficjalnego przywitania zebranych przez organizatorów.
Dzisiaj Państwo przyszliście tutaj, aby posłuchać artystów, ale przede wszystkim przyśliście po to aby pomóc. I dlatego dziękuję Wam za Wasze piękne, wspaniałe serce - zwrócił się do zebranych Jerzy Karbownik, Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.
W pierwszej połowie, dla publiczności wystąpiła grupa Tre Voci. W przerwie przeprowadzono licytację ofiarowanych przedmiotów. Wśród nich można było znaleźć obrazy, fotografie, książki, albumy i różne przedmioty ofiarowane przez postacie świata sportu i polityki.
Koncert i licytację poprowadził Paweł Solarz. W drugiej części wystąpiła Katarzyna Pakosińska. Dochód zebrany z koncertu oraz licytacji zostanie przekazany na działalność Domu Miłosierdzia działającego przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.











Napisz komentarz
Komentarze