Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 09:08
Reklama
Reklama

Huczne zakończenie Dni Miasta w Skarżysku-Kamiennej

Na stadionie Ruch w Skarżysku-Kamiennej hucznie zakończyły się tegoroczne Dni Miasta. Z każdą chwilą stadion wypełniał się coraz większą liczbą mieszkańców oraz gości, którzy z entuzjazmem przybywali, by wspólnie świętować zakończenie miejskich obchodów. Na odwiedzających czekały liczne atrakcje - stoiska z przekąskami, dmuchane zamki, gry i zabawy przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Największym wydarzeniem wieczoru był koncert zespołu Varius Manx z charyzmatyczną Kasią Stankiewicz na czele.
Kliknij aby odtworzyć

Przez cały czerwiec w Skarżysku-Kamiennej odbywały się rozmaite wydarzenia organizowane w ramach Dni Miasta. Mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w licznych imprezach.Jednym z bardziej klimatycznych wydarzeń była Noc Kupały nad zalewem Bernatka, która również przyciągnęła rzesze skarżyszczan. Finałowe wydarzenie na stadionie Ruch stanowiło godne podsumowanie całomiesięcznej pracy organizatorów i ich starań o zapewnienie atrakcji zarówno mieszkańcom, jak i przyjezdnym gościom.

Partnerem Dni Miasta było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji ze Skarżyska-Kamiennej, które - jak co roku - dbało o to, by uczestnicy mieli dostęp do orzeźwiającej miejskiej kranówki. Tym razem przygotowano również nowe atrakcje: koło fortuny z upominkami, ściankę przelewową, labirynt z zagadkami oraz matę do ćwiczeń - wszystko po to, by edukować i bawić jednocześnie.

Wśród uczestników wydarzenia była także Nela - mieszkanka Skarżyska-Kamiennej. Jak sama podkreśliła, cieszy ją, że w jej mieście odbywają się takie inicjatywy, a mnogość atrakcji pozwala każdemu - bez względu na wiek - dobrze się bawić.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był koncert zespołu Varius Manx, który zgromadził pod sceną tłumy fanów. Publiczność śpiewała razem z zespołem najbardziej znane przeboje - wśród nich nie mogło zabraknąć kultowej "Piosenki Księżycowej” oraz poruszającego utworu "Zamigotał Świat”.
 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama