Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 09:13
Reklama
Reklama

Kosmiczno-naukowa misja PCPR

Misja Kosmiczna ,,Wietrznia" Rodzinne odkrywanie Wszechświata w Geonatura Kielce - Centrum Geoedukacji właśnie pod takim tytułem Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach zorganizowało spotkanie edukacyjne dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych. Było dużo zabawy, ale także nauki, a wszystko w kosmicznej atmosferze.
Kliknij aby odtworzyć

Wydarzenie edukacyjne dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych, zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach, sprawiło, że na Wietrzni zagościły  kosmiczne klimaty.


Na uczestników czekała wirtualna, kosmiczna podróż w kinie sferycznym, warsztaty wśród planet w Geologicznym Ogrodzie Doświadczeń oraz warsztaty kulinarne nawiązujące do słynnych już pierogów. Kino sferyczne zrobiło na dzieciach ogromne wrażenie.

Słynne już na całym świecie kieleckie pierogi, które były w kosmosie, to prosta receptyra, która zdradziły nam panie z KGW.


Organizatorzy dziękują za naszym pośrednictwem wszystkim, którzy przyczynili się do spędzenia kilku godzin w miłej, wakacyjnej i zabawnej atmosferze. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama
Reklama