Wystawa jest artystyczną refleksją nad kobiecością - jej siłą, wrażliwością, światłem i cieniem. To opowieść o emocjach, doświadczeniach i różnych odsłonach kobiecej tożsamości. Prezentowane fotografie zachęcają do zatrzymania się i spojrzenia na kobietę z nowej perspektywy – podkreślają organizatorzy wystawy.
To będzie wystawa inna niż spotyka się zwykle, ponieważ będzie to wystawa kobiety normalnie - bez użycia photoshopa. Kobiety która wygląda i chce wyglądać tak jak wygląda codziennie - mówi Jarosław Sokołowski, fotograf.
Autorem zdjęć jest Jarosław Sokołowski. Wydarzenie współorganizuje Stowarzyszenie Od Nowa.
My chcemy pokazać, że kobieta jest piękna codziennie. Niekoniecznie umalowana czy wystrojona - dodaje Sokołowski.
Zobacz także:
2026 rok upłynie w Miejskim Centrum Kultury pod znakiem fotografii. Klub fotograficzny Zoom obchodzi 10-lecie istnienia z kulminacyjnym wydarzeniem już we wrześniu. Przedtem jednak czeka nas szereg pomniejszych plenerów i wernisaży.
Mamy małą wymianę międzynarodową. Osoby, które przyjadą, będą fotografować nasz region. Zobaczymy jak oni widzą nasze miasto i okolice. Będzie też wystawa zdjęć z Japonii - mówi Krystian Dróżdż z Klubu ZOOM.
Piątkowy wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:30 w sali wystawowej za salą kawiarnianą Miejskiego Centrum Kultury.











Napisz komentarz
Komentarze