Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Punkt widzenia zależy...

Można by powiedzieć, kto mieczem wojuje od miecza ginie! Radny Dariusz Gacek, zagorzały przeciwnik zatrudniania radnych miejskich w spółkach należących do gminy, sam znalazł zatrudnienie w Przedsiębiorstwie Gospodarki Odpadami w Promniku. Upublicznienie tej informacji zbiegło się w czasie z likwidacją Klubu Perspektyw. To już kolejne, duże zawirowania, których jesteśmy świadkami w kieleckiej Radzie Miasta.
Kliknij aby odtworzyć

Wojna i przepychanki w kieleckiej Radzie Miasta trwają w najlepsze.  Zagorzały przeciwnik zatrudniania radnych miejskich w spółkach należących do gminy, radny Dariusz Gacek, został pracownikiem  Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami w Promniku. Ta informacja spowodowała rozwiązanie Klubu Perspektywy, o czym w mediach społecznościowych poinformował przewodniczący klubu Maciej Bursztein  a przewodniczący Rady Miasta Maciej Jakubczyk zwołał konferencję prasową w tej sprawie.

Maciej Jakubczyk przyznał, że  Rada  Miasta znalazła się w „strasznej sytuacji”. Zaznaczył, że jest wstrząśnięty, tym co wydarzyło się w sprawie radnego Gacka.

Jakubczyk zastanawia się, jak głęboka metamorfoza zaszła w radnym Gacku i czym to mogło zostać spowodowane.  

Układ w Radzie Miasta w Kielcach w ostatnim czasie zmienił się bardzo. Rozpad Klubu Pespektyw oznacza, że w Radzie Miasta jest obecnie sześcioro radnych niezrzeszonych. Oprócz tego w skład rady wchodzi także dziesięcioro radnych Koalicji Obywatelskiej i  dziewięcioro radnych z klubu Prawa i Sprawiedliwości. W Radzie Miasta zasiada 25 radnych. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama