Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 30 marca 2026 13:13
Reklama
Reklama

Nowe miejskie władze Lewicy

Po zjeździe powiatowym, który odbył się w miniony piątek 27 marca, odbyły się długo wyczekiwane wybory do kieleckich struktur Nowej Lewicy. Przewodniczącym partii w Kielcach został Michał Piechota.
Kliknij aby odtworzyć

 W Kielcach w w piątek 27 marca odbył się zjazd powiatowy organizacji Kieleckiej Miejskiej Nowej Lewicy. Wybrano nowy skład Zarządu Miejskiego.

Na stanowisko przewodniczącego powołany został Michał Piechota komendant Świętokrzyskich OHP. Funkcję sekretarza objął Mateusz Brzeziński. Wiceprzewodniczącymi zostali Renata Kosakiewicz oraz Artur Bogdalczyk. W skład zarządu weszli również: Eva Miko, Maciej Kabziński oraz Marcin Pasek. Nowo wybrany zarząd zapowiada aktywną działalność na rzecz Miasta Kielce w zakresie takich spraw jak komunikacja miejska, budownictwo mieszkaniowe oraz wspieranie przedsiębiorczości - tworzenie nowych miejsc pracy.
   
 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama