W związku z wycinką drzew pod budowę trasy S74, w najbliższą środę i czwartek (13–14 maja) zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Jesionowej z ul. Marszałkowską.
Czego należy się spodziewać?
Wyłączony zostanie prawy pas na odcinku ok. 230 m z zachowaniem przystanku autobusowego przy ulicy Jesionowej (kierunek Lublin), przewiduje się zawężenie ulicy Marszałkowskiej na krótkim odcinku po południowej stronie skrzyżowana, jak również mogą nastąpić krótkotrwałe zmiany w ruchu aut i pieszych. Ze względów bezpieczeństwa mogą nastąpić krótkotrwałe, miejscowe wstrzymania ruchu.
Pełna przepustowość skrzyżowania zostanie przywrócona po zakończeniu prac i uporządkowaniu terenu po pracach wycinkowych. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz uzbrojenie się w cierpliwość.












Napisz komentarz
Komentarze