Wydarzenie inspirowało do niesienia dobra – sobie nawzajem i planecie. Mieszkańcy mogli wymienić się roślinami, ubraniami, książkami i akcesoriami a także umiejętnościami i wiedzą, bo w trakcie wydarzenia można było wziąć udział w warsztatach szycia ekologicznych toreb czy poznać sztukę decoupage’u. Nie zabrakło także dmuchańców dla najmłodszych czy konkursów.
Projekt realizowany jest w ramach przedsięwzięcia „Włącz Wolontariat!”, finansowanego ze środków Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej, Powiatu Skarżyskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Napisz komentarz
Komentarze