We wtorek, 23 czerwca, w Małej Sali Senatu Politechniki Świętokrzyskiej odbyło się uroczyste podpisanie umowy dotyczącej organizacji „Jesiennych Juwenaliów Politechniki Świętokrzyskiej”. Dokument sygnowali marszałek województwa świętokrzyskiego Renata Janik oraz rektor uczelni, prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba. Porozumienie zakłada współpracę przy organizacji wydarzenia, którego głównym punktem będzie koncert.
Organizatorzy podkreślają, że jesienna odsłona juwenaliów ma być nową tradycją, łączącą środowisko akademickie z mieszkańcami regionu. Wydarzenie ma wzbogacić ofertę kulturalną województwa i stworzyć przestrzeń do integracji studentów po rozpoczęciu nowego roku akademickiego.

Napisz komentarz
Komentarze