Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 13:37
Reklama
Reklama

Juwenalia jesienią?

Jesienne Juwenalia to nowy pomysł Politechniki Świętokrzyskiej, która wraz z Urzędem Marszałkowskim po raz pierwszy organizuje studenckie święto poza tradycyjnym, wiosennym terminem. W planach są koncerty, wydarzenia towarzyszące, a przede wszystkim integracja studentów.
Kliknij aby odtworzyć

We wtorek, 23 czerwca, w Małej Sali Senatu Politechniki Świętokrzyskiej odbyło się uroczyste podpisanie umowy dotyczącej organizacji „Jesiennych Juwenaliów Politechniki Świętokrzyskiej”. Dokument sygnowali marszałek województwa świętokrzyskiego Renata Janik oraz rektor uczelni, prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba. Porozumienie zakłada współpracę przy organizacji wydarzenia, którego głównym punktem będzie koncert. 

Organizatorzy podkreślają, że jesienna odsłona juwenaliów ma być nową tradycją, łączącą środowisko akademickie z mieszkańcami regionu. Wydarzenie ma wzbogacić ofertę kulturalną województwa i stworzyć przestrzeń do integracji studentów po rozpoczęciu nowego roku akademickiego.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama