Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 16:16
Reklama
Reklama

Świętokrzyskie i Małopolskie łączą siły!

W czwartek, 25 czerwca na Zamku w Chęcinach województwa: świętokrzyskie i małopolskie zainaugurowały nowy rozdział współpracy w obszarze turystyki i promocji. Była to też okazja do zawarcia kolejnych partnerstw między samorządami i instytucjami kultury - swój list intencyjny podpisało m.in. Starostwo Powiatu Jędrzejowskiego i Miechowskiego.
Kliknij aby odtworzyć

Podpisany List Intencyjny zakłada przede wszystkim:

  • wspólną promocję unikatowych walorów przyrodniczych, obiektów dziedzictwa kulturowego i historycznego obu województw,
  • inicjowanie i rozwój ponadregionalnych produktów turystycznych, takich jak łączone szlaki piesze, rowerowe i tematyczne,
  • wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie zrównoważonej turystyki i nowoczesnego zarządzania marką regionu,
  • zintegrowane kampanie promocyjne oraz współpracę przy organizacji wydarzeń i targów branżowych.
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ

Masz temat? Napisz do nas!

Reklama
Reklama