Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
Instagram.com
Youtube.com
poniedziałek, 15 grudnia 2025 22:01
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Reklama
Kontakt
Kielce
Region
Powiat Kielecki
Skarżysko-Kamienna
Końskie
Jędrzejów
Pińczów
Busko-Zdrój
Włoszczowa
Ostrowiec Św.
Starachowice
Studio
Gość dnia
Kwadrans Polityczny
Kraj
Programy
Kultura
Kronika policyjna
O nas
Telewizja Świętokrzyska
Kontakt
Reklama w Telewizji
Pokaż pozostałe elementy menu
ZOBACZ:
Świąteczny Jarmark i Sędziszowskie Kolędowanie
OHP podsumowuje i planuje
Magia Świąt. Seniorzy razem przy wigilijnym stole
100 drzewek dla mieszkańców na jarmarku
Reklama
Reklama
Strona główna
Artykuły
Powiat konecki
Powiat konecki
Najświeższe wiadomości i wydarzenia z powiatu koneckiego – bądź na bieżąco z lokalnymi informacjami!
Wybierz kategorię
Kielce
Kraj
Powiat kielecki
Powiat skarżyski
Powiat konecki
Powiat jędrzejowski
Powiat włoszczowski
Powiat pińczowski
Powiat buski
Powiat ostrowiecki
Powiat starachowicki
Nasze programy
Kultura
Kronika policyjna
Powiat konecki
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Nowe oblicze Ogródka Jordanowskiego w Stąporkowie
W Stąporkowie już za trzy tygodnie zostanie oddany do użytku kultowy, odnowiony i powiększony tzw. Ogródek Jordanowski.
30.05.2013 17:10
Park po liftingu
Do końca czerwca mieszkańcy Końskich muszą poczekać na oddanie odnowionego Zespołu Pałacowo-Ogrodowego.
29.05.2013 12:11
Atrakcyjna majówka rodzinna w Krasnej
Wiele gier i zabaw prowadzonych przez profilaktyków, występy dzieci i młodzieży, bezpłatne korzystanie z dmuchanego parku zabaw oraz szereg innych atrakcji miały do dyspozycji dzieci podczas profilaktycznego festynu rodzinnego w Krasnej. Młodzież ze świetlicy środowiskowej w Stąporkowie rozegrała emocjonujący mecz towarzyski z podopiecznymi Ośrodka Rehabilitacyjno-Readaptacyjnego „MONAR” w Lutej. Kilkadziesiąt dzieciaków wzięło udział również w wędkowaniu z miejscowym Kołem Wędkarskim. Atrakcji bez liku, a wszystko dzięki ofiarności mieszkańców sołectw, sołtysów miejscowości Krasna, Bień, Luta, Adamek, Komorów, Kamienna Wola, Modrzewina, burmistrz Doroty Łukomskiej, radnych Sławomira Dąbrowskiego oraz Krzysztofa Chrzana oraz przy wsparciu GKRPA w Stąporkowie.
28.05.2013 10:17
Oliwia Małecka z Pucharem Mazowsza!
Bardzo dobrze wypadli zawodnicy z Końskich na rozegranym w ubiegłą niedzielę Pucharze Mazowsza Karate KyokushinShinkyokushin. Klasą dla siebie była dziewięcioletnia Oliwia Malecka.
28.05.2013 09:08
Zapraszamy do Maleńca
Od 2004 roku starostwo powiatowe jest właścicielem Muzeum w Maleńcu. W dniach od 18 do 19 maja właśnie w malenieckim muzeum już po raz czwarty odbyła się kolejna edycja Nocy Muzeum.
27.05.2013 15:35
Przed kongresem PiS
Prawo i Sprawiedliwość szykuje się do partyjnego kongresu. Również powiatowe struktury partii czeka zebranie, które odbędzie się 4 czerwca.
26.05.2013 14:51
„Natura i sztuka”
Pod auspicjami Starostwa Powiatowego w Końskich i Galerii Sztuki Tadeusza Czarneckiego Biłasówka w Radoszycach ukazał się pięknie ilustrowany album „Natura i Sztuka”.
25.05.2013 14:46
Odszedł Honorowy Obywatela Końskich dr Cezary Chlebowski
Uroczystości pogrzebowe odbyły się 17 maja na warszawskich powązkach. Na uroczystościach była obecna delegacja Urzędu Miasta i Gminy Końskie z burmistrzem Michałem Cichockim na czele.
24.05.2013 14:55
Stąporków na sportowo
Już od najbliższej niedzieli przez tydzień Stąporków ogarnie szaleństwo sportowe. Test Coopera, Streetball, Nordic Walking, Mini Piłka Nożna, siatkówka, zawody wędkarskie i seminarium Sztuk Walki.
23.05.2013 15:49
Marzena Okła-Drewnowicz o Końskich
Bardzo pozytywna informacją jest wiadomość, że udało nam się utrzymać połączenie kolejowe i Linia L 25 nie zniknie z mapy połączeń w naszym regionie – mówi poseł Marzena Okła-Drewnowicz. Poza tym rysuje się olbrzymia szansa na utworzenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Końskich.
22.05.2013 14:29
Z sentymentem patrzę na Końskie
Artur Gierada poseł Platformy Obywatelskiej dużym sentymentem pała do ziemi koneckiej. Jak nam się udało ustalić, jako dziecko często gościł w Sielpi i sąsiednich miejscowościach. Obecnie poseł Artur Gierada jest orędownikiem działań na rzecz końskich.
21.05.2013 14:08
Attache USA z wizytą w powiecie
Do ważnej wizyty gospodarczej doszło w kilka dni temu w powiecie koneckim. Z władzami starostwa powiatowego spotkał się attache USA do spraw gospodarki. Czego dotyczyła wizyta? O tym w materiale filmowym.
20.05.2013 15:19
poprzednia
1
...
502
503
504
505
506
507
508
...
następna
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Poprzednie
Następne
W Mircu Budżet na plus
Data dodania artykułu:
12.12.2025
Serce na Dłoni i Anioły Dobroci w Wodzisławiu
Data dodania artykułu:
09.12.2025
Planowanie przestrzenne w Stąporkowie do poprawki
Data dodania artykułu:
09.12.2025
Święty Mikołaj zawitał do Suchedniowa
Data dodania artykułu:
09.12.2025
70 lat kultury w Stąporkowie
Data dodania artykułu:
10.12.2025
Zobacz więcej
Reklama
Reklama