reklama

 

/>

Praca bez wykształcenia w Kielcach - lista najpopularniejszych branż

Praca bez wykształcenia w Kielcach -  lista najpopularniejszych branż Praca bez wykształcenia w Kielcach - lista najpopularniejszych branż

W tym artykule przedstawiamy listę najpopularniejszych branż, w których można znaleźć zatrudnienie bez wykształcenia w Kielcach. Podpowiemy także, gdzie w sieci szukać dobrych ofert. Czy wiesz, że praca bez ukończenia studiów może być bardzo dobrze płatna? Dowiedz się więcej!

Praca bez wykształcenia – podstawowe zarobki

Czym jest zatrudnienie bez wykształcenia? To rodzaj pracy, który można wykonywać bez konieczności posiadania dyplomu ukończenia szkoły średniej lub studiów. Osoby, które chcą znaleźć pracę w Kielcach, ale posiadają jedynie wykształcenie podstawowe, wciąż mogą liczyć na posadę o zarobkach na poziomie średniej krajowej. Na Gowork mogą znaleźć liczne oferty pracy na przykład na stanowisko:

• sprzedawcy,

• kelnera,

• pomocnika budowlanego,

• opiekuna dla dzieci,

• pracownika porządkowego,

• pracownika w ochronie, np. jako stróża lub ochroniarza.

Do praktykowania niektórych zawodów potrzeba jedynie kilku tygodni lub miesięcy szkolenia, a ich wykonywanie nie wiąże się z żadnymi specjalistycznymi umiejętnościami. Co więcej, niektóre prace, które nie wymagają dyplomu, potrafią być całkiem wysoko opłacane – lista najpopularniejszych zawodów w Kielcach poniżej.

Dobrze opłacana praca bez doświadczenia w Kielcach

Warto wiedzieć, że w Kielcach sektorami zatrudniającymi najwięcej osób są: przemysł (głównie przetwórczy i materiałów budowlanych), usługi i budownictwo. Praca bez wykształcenia to nie tylko możliwość zarobienia pieniędzy, ale także szansa na rozwój zawodowy. W Kielcach jest wiele firm, które oferują pracę bez wykształcenia – poniżej lista najpopularniejszych zawodów.

• Piekarze – co ciekawe to oni znajdują się na wysokim szczycie pracowników poszukiwanych przez firmy w Kielcach.

• Kosmetyczka i fryzjer – aby zajmować się urodą, nie trzeba kończyć kosmetologii – nieraz wystarczą kilkutygodniowe kursy, aby na przykład zajmować się stylizacją paznokci lub rzęs.

• Programista – branża IT zatrudnia bez wykształcenia. Co więcej, wielu pracodawców oferuje wielomiesięczne kursy wprowadzające do programowania, by po ich ukończeniu zatrudnić przeszkoloną osobę na bardzo dobrych warunkach finansowych.

• Grafik komputerowy – do wykonywania zawodu grafika nie trzeba kończyć studiów, wystarczą kursy.

• Przedstawiciel handlowy – wiele firm w Kielcach poszukuje przedstawicieli. Zarobki w tej branży zależą od profilu działalności i doświadczenia zatrudnionej osoby. Sprzedaż to dobry wybór dla osób, które mają wysokie umiejętności interpersonalne i chcą pracować z ludźmi.

• Agent ubezpieczeniowy – aby nim zostać, nie potrzeba studiów wyższych.

• Pracownik branży budowlanej – kandydaci niższego szczebla są chętnie zatrudniani przez firmy w województwie świętokrzyskim, a na stanowisko nie potrzeba wykształcenia. W budownictwie można znaleźć pracę jako murarz, dekarz, cieśla lub operator maszyn budowlanych.

• Kierowca taksówki, autobusu, firm transportowych – to stale chętnie poszukiwani pracownicy.

W Kielcach brakuje również pracowników branży spożywczej, doradców klienta, pracowników branży mechanicznej – to wszystkie zawody, które nie wymagają wykształcenia, lecz kursów. Warto jednak dodać, że dla wielu pracodawców ważniejsza jest praktyka i doświadczenie niż dyplom – to one decydują o powodzeniu kandydata w rekrutacji.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych