Świętokrzyskie czeka na Ciebie! - Telewizja Świętokrzyska

„Świętokrzyskie czeka na Ciebie!” odcinek III

Miasto na siedmiu wzgórzach, "polskie Carcassonne", malownicze krajobrazy i setki kilometrów szlaków turystycznych. Tym razem w programie „Świętokrzyskie czeka na Ciebie!”odwiedzimy urokliwe miejsca w powiatach staszowskim, opatowskim, sandomierskim i ostrowieckim. Celem naszego cyklu edukacyjnego jest przekonanie Państwa, że na ziemi świętokrzyskiej, każdy znajdzie coś dla siebie i każdy odpowiedzialny jest za stan naszego środowiska.

Czytaj dalej...

"Świętokrzyskie czeka na Ciebie!" odcinek II

Unikatowa przyroda, zabytki architektury  i ślady bogatej historii. Skarby województwa świętokrzyskiego odnajdziemy na szlakach turystycznych i ścieżkach edukacyjnych. Tym razem w programie "Świętokrzyskie czeka na Ciebie!" zabieramy Państwa w podróż po Kielcach i czterech powiatach regionu: koneckim, kieleckim, skarżyskim oraz starachowickim.

Czytaj dalej...

"Świętokrzyskie czeka na Ciebie!" odcinek I

Zapraszamy na pierwszy odcinek programu w cyklu "Świętokrzyskie czeka na Ciebie!". Odwiedzimy powiaty: buski, pińczowski, jędrzejowski, włoszczowski i kazimierski, pokażemy unikatowe miejsca pod względem przyrodniczym i historycznym. To połączenie walorów przyrodniczych i kulturowych, daje wyjątkową mieszankę atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •