reklama

reklama

/>

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Zapoznaj się i wydrukuj!

Od 2 września na ulice Końskich wraca komunikacja miejska. Oto szczegółowy rozkład wszystkich pięciu uruchomianych linii.

Rozkład jazdy publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Końskie                
Trasa nr 1 obowiązuje od 02.09.2019        
Trasa: Stadnicka Wola-Końskie-Przybyszowy-Radomek-Kopaniny-Stadnicka Wola-Centrum Przesiadkowe                
                
Lp.    Przystanek    Godzina odjazdu
1    Stadnicka Wola / Szkoła                                                  06:08
2    Końskie ul.Zamkowa/Bank Spółdzielczy/02                       06:12
3    Końskie ul. Warszawska/hotel 05                                     06:16
4    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Przesiadkowe/01    06:18
5    Końskie ul Staszica/przed obwodnicą/01                           06:21
6    Końskie ul. Gimnazjalna/Maraton/02                                06:25
7    Modliszewice ul. Zielona 03                                             06:28
8    Modliszewice ul. Piotrkowska skrz. Zielona/05                   06:30
9    Modliszewice ul. Piotrkowska OSP /03                              06:32
10    Modliszewice ul. Południowa/02                                     06:35
11    Sierosławice ul. Długa/skrz. Konecka/02                         06:37
12    Bedlenko/0421/01                                                        06:42
13    Bedlenko/0421/03                                                        06:44
14    Bedlenko Kolonia/0421/05                                            06:48
15    Bedlno/0421/01                                                           06:51
16    Przybyszowy/0419/03                                                  06:55
17    Przybyszowy/0418/02                                                  06:58
18    Bedlno/0418/kościół/04                                                07:03
19    Kopaniny/0418/02                                                       07:05
20    Małachów/0418/02                                                      07:10
21    Trzemoszna/0418/02                                                   07:12
22    Radomek/pętla/01                                                       07:15
23    Trzemoszna/0418/staw/01                                           07:18
24    Małachów/0418/01                                                      07:20
25    Kopaniny/746/02                                                        07:23
26    Gabrielnia/746/04                                                       07:25
27    Gabrielnia/746/02                                                       07:27
28    Pomorzany/746/02                                                      07:30
29    Pomorzany/746/04                                                     07:32
30    Modliszewice ul. Piotrkowska/04                                  07:35
31    Modliszewice ul. Fr. Gasińskiego/szkoła/01                   07:37
32    Modliszewice ul. Piotrkowska/zamek/06                       07:39
33    Modliszewice ul. Piotrkowska/skrz. Zielona/08              07:41
34    Końskie ul. Piłsudskiego/skrz. Zachodnia 01                 07:43
35    Końskie ul. Piłsudskiego/Hala Targowa 07                    07:45
36    Końskie ul. Ks. Granata/kościół/01                              07:48
37    Stadnicka Wola / Szkoła                                             07:50
38    Końskie ul. Zamkowa/Bank Spółdzielczy/02                 07:53
39    Końskie ul. Warszawska/hotel 05                                07:55
40    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Przesiadkowe    07:57
    D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt   

 

Rozkład jazdy publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Końskie        
Trasa nr 2 obowiązuje od 02.09.2019
Trasa: Końskie Szkoła Podstawowa nr 1 - Końskie Centrum Przesiadkowe przez Barycz, Kornicę         
        
Lp.    Przystanek                                                                 Godzina odjazdu
1    Końskie Szkoła Podstawowa nr 1                                     12:40
2    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Przesiadkowe/01    12:44
3    Końskie ul. Warszawska/Orlen/03                                    12:46
4    Końskie ul. Warszawska/Kowent/01                                 12:47
5    Dyszów/ul. Konecka/03                                                  12:49
6    Kornica/728/skrz. Główna/03                                          12:50
7    Kornica/728/01                                                              12:51
8    Barycz/001233/02                                                          12:52
9    Barycz/001233/zalew 01                                                 12:54
10    Kornica/728/04                                                            12:57
11    Kornica/0423/ul. Główna/OSP/04                                   12:59
12    Dyszów/ul. Konecka/02                                                 13:01
13    Końskie ul. Warszawska/Społem/02                                13:02
14    Końskie ul.Warszawska/DPS/04                                      13:04
15    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Przesiadkowe/01   13:06
    D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt    

Rozkład jazdy publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Końskie        
        Trasa nr 3 obowiązuje od 02.09.2019
Trasa: Centrum Przsiadkowe-Kornica-Jeżów-Nałęczów-Końskie Centrum Przesiadkowe        
        
Lp.    Przystanek    Godzina odjazdu
1    Końskie Szkoła Podstawowa nr 1                                      13:10
2    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Przesiadkowe/01     13:12
3    Końskie ul. Warszawska/Orlen/03                                     13:15
4    Końskie ul. Warszawska/Kowent/01                                  13:16
5    Dyszów/ul. Konecka/03                                                   13:18
6    Kornica/0423 ul. Główna/OSP/04                                     13:21
7    Proćwiń/0423/02                                                            13:24
8    Gracuch/001244świetlica/01                                           13:28
9    Jeżów/0424/szkoła/02                                                    13:31
10    Jeżów/0424/03                                                            13:33
11    Gracuch/0424/03                                                         13:36
12    Proćwin/0423/01                                                          13:40
13    Nałęczów/0425/02                                                        13:45
14    Nałęczów/0425/01                                                        13:47
15    Proćwin/0425/01                                                          13:51
16    Końskie ul. Staszica/Technikum/02                                 13:56
17    Końskie ul. Warszawska/DPS/04                                     13:57
18    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Przesiadkowe/01   13:59
    D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt    

Rozkład jazdy publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Końskie        
        Trasa nr 4 obowiązuje od 02.09.2019
Trasa: Końskie Centrum Przsiadkowe-Sierosławice-Pomorzany-Końskie-Stadnicka Wola        
        
Lp.    Przystanek    Godzina odjazdu
1    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Pryesiadkowe/01    14:00
2    Końskie ul. Gimnazjalna/Maraton/02                                14:07
3    Sierosławice ul. Długa/skrz. Konecka/01                           14:11
4    Modliszewice ul. Południowa/01                                       14:12
5    Modliszewice ul. Fr. Gasińskiego/szkoła/01                       14:14
6    Modliszewqice ul. Piotrkowska/01                                    14:16
7    Pomorzany/746/03                                                        14:19
8    Pomorzany/746/04                                                        14:21
9    Modliszewice ul. Piotrkowska/04                                     14:24
10    Modliszewice ul.Piotrkowska/zamek/06                          14:25
11    Modliszewice ul. Piotrkowska/skrz. Zielona/08                14:27
12    Końskie ul. Piłsudskiego/skrz.Zachopdnia/01                  14:29
13    Końskie ul. Gimnazjalna/skrz.Zachodnia/03                    14:31
14    Końskie ul. Gimnazjalna/Maraton 01                              14:32
15    Końskie ul. Krakowska/02                                             14:34
16    Końskie ul. Ks. Granata/kościół/01                                14:37
17    Stadnicka Wola/Szkoła                                                 14:40
    D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt    


Rozkład jazdy publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Końskie            
        Trasa nr 5 obowiązuje od 02.09.2019    
Trasa: Stadnicka Wola-Końskie-Modliszewice-Kopaniny-Radomek-Przybyszowy-Sierosławice-Modliszewice-Centrum Przesiadkowe-Stadnicka Wola            
Lp.    Przystanek    Godzina odjazdu
1    Stadnicka Wola / Szkoła                                                 14:40
2    Końskie ul.Zamkowa/Bank Spółdzielczy/02                      14:45
3    Końskie ul. Warszawska/hotel 05                                    14:47
4    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Przesiadkowe/01   14:50
5    Końskie ul. Staszica/przed obwodnicą/01                        14:53
6    Końskie ul. Gimnazjalna/Maraton/02                               14:57
7    Modliszewice ul. Zielona 03                                            15:00
8    Modliszewice ul. Piotrkowska/skrz.Zielona/05                  15:02
9    Modliszewice ul.Fr. Gasińskiego/szkoła/01                       15:04
10    Modliszewice ul. Piotrkowska/01                                   15:06
11    Pomorzany/746/03                                                      15:09
12    Gabrielnia/746/03                                                       15:11
13    Gabrielnia/746/01                                                       15:12
14    Małachów/0418/02                                                      15:17
15    Trzemoszna/0418/02                                                   15:19
16    Radomek/pętla/01                                                       15:21
17    Trzemoszna/0418/staw/01                                           15:23
18    Małachów/0418/01                                                      15:24
19    Kopaniny/0418/01                                                       15:27
20    Bedlno/0421/05                                                          15:30
21    Bedlno/0418/kościół/03                                               15:31
22    Przybyszowy/0419/03                                                 15:34
23    Przybyszowy/0418/02                                                 15:35
24    Bedlno/0421/02                                                          15:41
25    Bedlenko Kolonia/0421/06                                           15:44
26    Bedlenko/0421/04                                                      15:45
27    Bedlenko/0421/02                                                      15:46
28    Sierosławice ul. Długa/skrz. Konecka/01                       15:50
29    Modliszewice ul. Południowa/01                                    15:52
30    Modliszewice ul. Piotrkowska/zamek/06                        15:54
31    Modliszewice ul. Piotrkowska/skrz.Zielona/08                15:55
32    Końskie ul. Piłsudskiego/skrz. Zachodnia 01                  15:57
33    Końskie ul. Piłsudskiego/Hala Targowa 07                     15:59
34    Końskie ul. Ks. Granata/kościół/01                               16:01
35    Końskie ul. Zamkowa/Bank Spółdzielczy/02                  16:02
36    Końskie ul.Warszawska/hotel/05                                  16:04
37    Końskie ul. Wojska Polskiego/Centrum Przesiadkowe     16:06
38    Stadnicka Wola / Szkoła                                              16:10
    D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt    
            

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •