reklama

reklama

/>

reklama

/>

Wiadomości

Radny Michał Braun o negatywnych skutkach reformy edukacji i kosztach dla samorzadów

Platforma Obywatelska wystawiła świadectwo rządzącym, są na nim szóstki z propagandy czy nepotyzmu, a oceny niedostateczne za reformy. Radny Michał Braun apeluje do kolegów z klubu PiS o współpracę w szukaniu pieniędzy na pokrycie kosztów reformy oświaty. „Jesteście odpowiedzialni za chaos w polskich szkołach” – czytamy w liście do kieleckich radnych z klubu PiS.

Czytaj dalej...

W Jędrzejowie pływali na deskach z... wiosłami

Rozpoczęło się kalendarzowe lato. Tradycyjne powitanie wakacji zorganizowano w ten weekend w Jędrzejowie. Jednym z jego elementów była impreza pod nazwą SUPer Day, czyli Dzień Otwarty z deskami SUP. Poza prezentacją sprzętu i nauką pływania na deskach, organizatorzy przygotowali m.in. konkursy z nagrodami.

Czytaj dalej...

Za nami Święto Kielc

Przez ostatnie kilka dni centrum miasta przeżywało niemałe oblężenie. Przez cały weekend obchodziliśmy Święto Kielc. Dla mieszkańców i turystów przygotowano wiele atrakcji.

  • Dział: Kielce
  • Dodał:
Czytaj dalej...

Biała noc, koncerty i wiele innych atrakcji. „Święto Kielc” rozpoczęte

„Bawmy się” pod takim hasłem odbywa się „Święto Kielc”. Przez trzy dni nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Główne imprezy odbędą się na Rynku, placu Artystów oraz w Parku Miejskim. W piątek „Biała Noc” w placówkach kultury, w  sobotę „Święto Wody”, a na zakończenie koncert w amfiteatrze Kadzielnia.

Czytaj dalej...

Kielecka kranówka w każdej restauracji?

Kielecka kranówka w każdej restauracji. Wodociągi Kieleckie promują podawanie darmowej wody prosto z sieci. Każdy właściciel lokalu, który włączy się do akcji, dostanie zestaw karafek i szklanek, a także wsparcie miejskiej spółki w promocji. Na razie darmową wodę podawać będą dwie restauracje.

Czytaj dalej...

Przystań Bliżyn muzyka i teatr

Na taką noc czeka się przez cały rok. Tegoroczna Przystań Bliżyn 2019 była niepowtarzalna. Impreza rozpoczęła się od występu zespołu Masters, po którym na scenie pojawiali się artyści z Bliżyna. Nie brakowało wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Czytaj dalej...

Zmiana właściciela uchroni Chemar Odlewnie przed upadkiem?

Przejęcie przez Agencję Rozwoju Przemysłu szansą na uratowanie spółki Chemaru Odlewnie? Przedsiębiorstwo, będące córką Chemaru S.A. złożyło wniosek o upadłość, ze względu na długi wynoszące już kilkadziesiąt milionów złotych. Jak przekonują politycy Prawa i Sprawiedliwości, jedynym sposobem na niedopuszczenie do upadku zakładów o kilkudziesięcioletniej historii, jest zmiana właściciela.

Czytaj dalej...

Warsztaty Kreowania Marki Ziemia Jędrzejowska

Jak przyciągnąć zwiedzających, jaki jest kapitał marki Ziemia Jędrzejowska i o wiodących produktach turystycznych, dyskutowali specjaliści z branży podróżniczej we wtorek w miejskim Muzeum im. Przypkowskich. Organizatorami spotkania była m.in. Lokalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •