reklama

reklama

/>

reklama

/>

Kielce

Radny Michał Braun o negatywnych skutkach reformy edukacji i kosztach dla samorzadów

Platforma Obywatelska wystawiła świadectwo rządzącym, są na nim szóstki z propagandy czy nepotyzmu, a oceny niedostateczne za reformy. Radny Michał Braun apeluje do kolegów z klubu PiS o współpracę w szukaniu pieniędzy na pokrycie kosztów reformy oświaty. „Jesteście odpowiedzialni za chaos w polskich szkołach” – czytamy w liście do kieleckich radnych z klubu PiS.

Czytaj dalej...

Za nami Święto Kielc

Przez ostatnie kilka dni centrum miasta przeżywało niemałe oblężenie. Przez cały weekend obchodziliśmy Święto Kielc. Dla mieszkańców i turystów przygotowano wiele atrakcji.

  • Dział: Kielce
  • Dodał:
Czytaj dalej...

Biała noc, koncerty i wiele innych atrakcji. „Święto Kielc” rozpoczęte

„Bawmy się” pod takim hasłem odbywa się „Święto Kielc”. Przez trzy dni nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Główne imprezy odbędą się na Rynku, placu Artystów oraz w Parku Miejskim. W piątek „Biała Noc” w placówkach kultury, w  sobotę „Święto Wody”, a na zakończenie koncert w amfiteatrze Kadzielnia.

Czytaj dalej...

Kielecka kranówka w każdej restauracji?

Kielecka kranówka w każdej restauracji. Wodociągi Kieleckie promują podawanie darmowej wody prosto z sieci. Każdy właściciel lokalu, który włączy się do akcji, dostanie zestaw karafek i szklanek, a także wsparcie miejskiej spółki w promocji. Na razie darmową wodę podawać będą dwie restauracje.

Czytaj dalej...

Zmiana właściciela uchroni Chemar Odlewnie przed upadkiem?

Przejęcie przez Agencję Rozwoju Przemysłu szansą na uratowanie spółki Chemaru Odlewnie? Przedsiębiorstwo, będące córką Chemaru S.A. złożyło wniosek o upadłość, ze względu na długi wynoszące już kilkadziesiąt milionów złotych. Jak przekonują politycy Prawa i Sprawiedliwości, jedynym sposobem na niedopuszczenie do upadku zakładów o kilkudziesięcioletniej historii, jest zmiana właściciela.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •