reklama

reklama

/>

Srebro monojonowe lekiem dla naszej cery

Srebro monojonowe lekiem dla naszej cery

Jak w skuteczny sposób zlikwidować trądzik, przebarwienia i zmiany skórne? Okazuje się, że najlepsze dla naszej cery jest srebro monojonowe. Taką opatentowaną technologię ma linia kosmetyków Invex Remedies. Specjalny wykład na temat właściwości terapeutycznych, jakie niesie ze sobą srebro przedstawił Remigiusz Szczepaniak.

Srebro jako pierwiastek jest znane od tysięcy lat. W wielu przypadkach okazuje się niezastąpione, bo znajduje zastosowanie w leczeniu powikłań czy ciężkich chorób wewnętrznych, takich jak zapalenie opon mózgowych czy płuc, poprzez leczenie chorób skórnych.

- Srebro jest pierwiastkiem bezpiecznym, ponieważ bakterie i nie tylko bakterie, ale także grzyby, wirusy i nawet małe pasożyty nie są w stanie się uodpornić na ich działanie i zabija je w ten sposób - powiedział Remigiusz Szczepaniak, Invex Remedies.

Invex Remedies w swojej linii kosmetyków Silver Touch stosuje właśnie srebro monojonowe, które ma wpływ na rozrost naszej tkanki kolagenowej. Dlatego też właściwości kosmetyków doceniają klientki.

- Zainteresowała mnie ta marka, bo szukałam czegoś innego i bezpiecznego, czego niestety na rynku jest bardzo mało. Markę charakteryzuje to, że nie posiada parabenów, konserwantów i żadnych dodatków - dodała Ewa Sobolewska, klientka, kosmetolog.

Największym problemem skórnym XXI wieku jest trądzik. Statystyki mówią, że miało go blisko 90% młodzieży, prawie 50% dorosłych kobiet i 25% wszystkich dorosłych. Dlatego linia Silver Touch dedykowana jest do cery problematycznej. 

- Srebro okazuje się niezastąpione, zarówno stosowane samo, jak i z innymi lekami czy kosmetykami - dodał Remigiusz Szczepaniak, Invex Remedies.

Obecnie w ofercie Invex Remedies znajdziemy trzy linie kosmetyków: Silver Touch, Golden Touch i Organic Silica, a także suplementy. Firma ma w planach wprowadzenie na rynek kolejnych.

- Pracujemy cały czas nad nowymi pierwiastkami. Badamy, jakie one mają właściwości. Idziemy w kierunku zwiększenia produktów do suplementacji, bo skóra jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w środku - powiedziała Anna Parkita, dyr. finansowy Invex Remedies.

W planach jest również otwarcie spa w budynku Exbudu.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •