reklama

reklama

/>

reklama

/>

Ponad podziałami? Biuro posła Latosińskiego otwarte

Ponad podziałami? Biuro posła Latosińskiego otwarte

Wszyscy, niezależnie od poglądów politycznych czy problemów będą mogli przyjść do nowo otwartego biura poselskiego Bogdana Latosińskiego i uzyskać pomoc czy poradę prawną. Sam poseł, jeden dzień w tygodniu poświęci swoim petentom i zaprasza do biura przy ul. Planty 16a.

- Dla mnie jest to wzruszająca chwila – powiedział poseł Bogdan Latosiński.

Tymi słowami poseł Bogdan Latosiński przywitał wszystkich przybyłych na otwarcie jego pierwszego biura poselskiego w Kielcach. Latosiński dotychczas był radnym sejmiku województwa świętokrzyskiego oraz przewodniczącym komisji zakładowej „Solidarność” w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji w Kielcach. W listopadzie otrzymał mandat zaufania i zasiadł w sejmowych ławach.

- Myślę, że po 3 miesiącach od objęcia mandatu posła już jest mi coraz łatwiej. Sejm intensywnie tę kadencję rozpoczął - powiedział Bogdan Latosiński, poseł PiS.

Jego pierwsze biuro w Kielcach będzie otwarte dla wszystkich, jak zaznacza – bez względu na poglądy polityczne.

- Mimo, że jestem katolikiem, w tym biurze każdy, z różnych opcji politycznych, o różnych poglądach ma prawo wejść i będzie tak samo przeze mnie traktowany - dodał Latosiński.

Na otwarciu nie zabrakło prezydenta Kielc, wojewody, świętokrzyskich parlamentarzystów, radnych sejmiku i wszystkich sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

- Pan Bogdan Latosiński jest człowiekiem walecznym, ja coś na ten temat wiem. Myślę, że przeniesienie tej walki do Sejmu ma głęboki sens – powiedział Wojciech Lubawski, prezydent Kielc.

Biuro poselskie będzie czynne codziennie w godzinach 8.00-16.00. Dyrektorem biura jest Bartosz Oszczepalski. Samego posła Latosińskiego będzie można osobiście zastać w każdy poniedziałek od 8.00 do 13.00.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •