reklama

reklama

/>

reklama

/>

Kobiety wspierają się w biznesie

Kobiety wspierają się w biznesie

W poniedziałek w Kielcach odbyło się pierwsze spotkanie Klubu We Can, czyli przedsiębiorczych kobiet z regionu świętokrzyskiego które chcą inspirować płeć piękną do realizacji własnych marzeń i celów zawodowych. W trakcie spotkania mowa była między innymi o tym jak pogodzić prowadzenie firmy z macierzyństwem.

Są przedsiębiorcze, zdeterminowane i gotowe do wyznaczania sobie kolejnych celów - kobiety z klubu „We Can”, zdecydowały że będą prowadzić własne firmy w regionie świętokrzyskim i pogodzą karierę z macierzyństwem. Od kilku miesięcy współdziałają, wymieniają się doświadczeniami a dzięki temu zdobywają kolejnych klientów. Jedną z okazji do dzielenia się wiedzą są otwarte spotkania dla wszystkich kobiet, które zaczynają działać w biznesie lub jeszcze się nad tym zastanawiają - mówi Aleksandra Paulska – organizatorka wydarzenia, założycielka klubu "We Can". 

Podczas spotkania kobiety wspierają się nie tylko zawodowo, jest to też okazja do rozmów o rozwoju osobistym - zapewnia Katarzyna Kaleta – blogerka, dietetyczka, jedna z członkiń klubu "We Can". Pierwsze spotkanie kobiet klubu „We Can” odbyło się w poniedziałek. Oprócz rozmów, prelekcji organizatorek i wymiany doświadczeń, odbył się także pokaz mody Ewy Łukawskiej, projektantki z Kielc.

Organizatorki zapewniają, że spotkania klubu odbywać się będą cyklicznie.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •