reklama

/>

"Aktywne Kielce" aktywizują kielczan przez Facebooka

"Aktywne Kielce" aktywizują kielczan przez Facebooka

"Aktywne Kielce" aktywizują kielczan przez Facebooka. Strona poświęcona jest szeroko rozumianej aktywności. To podpowiedź dla mieszkańców, jak i turystów w jaki sposób aktywnie spędzać czas w naszym mieście.

Aktywne Kielce, to strona na Facebooku poświęcona rozrywce. Szeroko rozumianej aktywności, zarówno dla organizatorów jak i uczestników tych aktywności. Można zaleźć na niej informację o inicjatywach podejmowanych przez kielczan dla kielczan.   
Administratorzy strony, opisują miejsca w Kielcach, w których można spędzić wolny czas. Inicjatywy, które ich zdaniem są warte uwagi. Skupiają się przede wszystkim na mniejszych wydarzeniach. „Niektórzy twierdzą, że w Kielcach nic się nie dzieje, co nie jest zgodne z prawdą” - mówi założyciel fanpage Michał Kumór.

Michał Kumór, założyciel fanpage Aktywne Kielce

Fanpage powstał na podstawie grupy Aktywne Kielce, która działa od ok. 7 lat. Jak mówią twórcy, pojawił się pomysł, aby zrobić coś więcej, podsuwać ludziom pomysły w jaki sposób aktywnie spędzać czas. Jak podkreśla Michał Kumór, najważniejsi w Aktywnych Kielcach są ludzie. Radość i satysfakcja z prowadzenia fanpage, wypływa z aktywności użytkowników.
 

Michał Kumór, założyciel fanpage Aktywne Kielce

Założyciele strony, zachęcają do czynnego udziału i w życiu fanpage i przede wszystkim w życiu miasta Kielce. Strona Aktywne Kielce połączona jest z dwoma grupami - Aktywne Kielce oraz Aktywne Kielce Nocą. Twórcy zapraszają wszystkich chętnych do dołączenia i podejmowania na nich dowolnych inicjatyw.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •